Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Tri Zruby pri Bešeňovej

Potok pri Bešeňovej 60, 034 83, Bešeňová
 
Cottage
Čistota a vybavenie super, boli sme v chate č.1. Komunikácia s majiteľkou veľmi prijemná. Stihli sme prejsť veľa okolie. Najviac sa nám páčil Havránok, kontaktná ZOO, boli smeaj na Malinom brde a deckám sa páčiloveľmi aj zvieratká na farme Sidorovo. Plánujeme návrat, útulná chatka a výlety sú super.Ďakujeme a popzdravujeme.
Maja s rodinkou
98%
21.11.2019

Tri Zruby pri Bešeňovej contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 18Prístelky: 6

Facility equipment

fireplaceenter dogchild game roomkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded
Zrub č. 1 - chata pre max. 8 osôb
Zrub č. 1 má kapacitu 6 + 2 lôžka a disponuje spoločenskou miestnosťou s krbom (s možnosťou prespania 2 osôb na rozkladacom rohovom gauči), kompletne zariadenou kuchyňou a podkrovnou 6 - lôžkovou spálňou, ďalej v nej nájdeme aj presklennú zimnú, ako aj vonkajšiu letnú terasu a gril na terase.
Vybavenie jednotky: terasa, spálňa (1x manželská posteľ, 4x posteľ), obývacia miestnosť (2x prístelka - gauč), krb / Kachle, televízor, gauč, satelit.
Vybavenie kuchyne: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrický varič (dvojplatnička), jedálenské posedenie.
Kúpeľňa s toaletou: WC, umývadlo, sprchovací kút.

Zrub č. 2 - chata pre max. 8 osôb
V zrube pre 6 osôb nájdete 6 pevných lôžok a v prípade potreby je v obývacej miestnosti rozťahovací gauč pre 2 osoby. Taktiež môžete využívať obývaciu miestnosť, plne vybavenú kuchynku, vlastnú kúpeľňu a terasu s grilom.
Vybavenie jednotky: terasa, spálňa (1x manželská posteľ), spálňa (4x posteľ), obývacia miestnosť ( 2x prístelka - gauč). Vybavenie: krb / kachle, televízor, gauč, satelit.
Vybavenie kuchyne: chladnička, rýchlovarná kanvica, elektrický varič (dvojplatnička), jedálenské posedenie, plynový sporák.
Kúpeľňa s toaletou: WC, umývadlo, sprchovací kút.

Zrub č. 3 - chata pre max. 8 osôb
V zrube pre 6 osôb nájdete 6 pevných lôžok a v prípade potreby je v obývacej miestnosti rozťahovací gauč pre 2 osoby. Taktiež môžete využívať obývaciu miestnosť s elektrickým krbom, plne vybavenú kuchynku, vlastnú kúpeľňu a terasu s grilom. Navyše v jednej spálni je tiež elektrický krb.
Vybavenie jednotky: terasa, spálňa (1x manželská posteľ), spálňa ( 4x posteľ), obývacia miestnosť (2x prístelka - gauč). Vybavenie: krb / kachle, televízor, gauč, satelit.
Vybavenie kuchyne: chladnička, rýchlovarná kanvica, elektrický varič (dvojplatnička), jedálenské posedenie, plynový sporák.
Kúpeľňa s toaletou: WC, umývadlo, sprchovací kút.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingsurfridingtourist pathscyclo pathshorseback ridingwatersportsbowlingcrosscountry skiinghuntingtmushroominggolffitnesstennisfishing
Športové možnosti sú v okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Bešeňová
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.