Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión Hviezda

Hviezdna 64, 821 06, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
 
Boarding house
Veľmi pekné, čisté ubytovanie, príjemný personál, všetko na jednotku.
Matej
95%
21.10.2013

Penzión Hviezda contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 126

Facility equipment

restaurantbar daynon smoking areascaffeparking place not guarded
U nás máte možnosť parkovania priamo v objekte na oplotenom parkovisku, ktoré je nepretržite monitorované kamerovým systémom.
Raňajky by mali byť základom každého dňa. Vybrať si môžete z nášho raňajkového menu, ktoré je pre Vás pripravované z čerstvých a chutných surovín.

Facility room

social equipment in every roomTVshower commoninternet
Štandardné izby sú orientované na južnú alebo severnú stranu. Izby majú rozlohu cca 15 m2 + chodba a kúpeľňa. Zariadenie izieb je útulné a účelné. Všetky izby sú nefajčiarske.
Economy izby sú orientované na južnú alebo severnú stranu. Izby majú rozlohu cca 15 až 30 m2, záleží od počtu lôžok. Tieto izby majú sociálne zariadenia spoločné s inými izbami na poschodí, prístup k nim je z chodby. Všetky izby sú nefajčiarske. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v izbách penziónu zadarmo.

Sports facilities

cyclo pathsbiliard
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak czek
Slovensky

Congressional options

Ponúkame priestor na prenájom vhodný na usporiadanie súkromných osláv, stretnutí, teambuilding-ových akcií na zábavu, oddych prípadne aj pracovnú náplň. V spoločenskej miestnosti je k dispozícii pohodlné posedenie, barový pult, kuchynka, priestor na tancovanie a biliard. Celková výmera spoločenskej miestnosti je 220 m2.
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.