Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - Dominika starstarstar***

Vlastenecké námestie 3, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Resort Domica combines the fantastic world of fairy tales, which your kids desire, with a unique wellness program for your holiday in the lap of beautiful nature of Slovak Kras National Park.

Resort Domica combines the fantastic world of fairy tales, which your kids desire, with a unique wellness program for your holiday in the lap of beautiful nature of Slovak Kras National Park.

Zobraziť viac

Bol som spokojný so službami
Marian
100%
11.04.2011

Hotel Dominika contains

Capacity of equipment

Kapacita reštaurácie: 60Kapacita salóniku: 16

Facility equipment

depositrestaurantnon smoking areasgarden sittingshop chemistparking place not guardedgourman
V reštaurácii ponúkame širokú škálu jedál, čo pre návštevníkov znamená skvelý gurmánsky zážitok. Jedálny lístok je všeobecného charakteru a je rozšírený o jedlá z diviny. Reštaurácia je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Reštaurácia má k dispozícii 60 miest, poľovnícky salónik 16 miest, vnútorná terasa 80 miest a vonkajšia terasa má k dispozícii 80 miest na sedenie. S celkovou kapacitou 160 miest vieme obslúžiť rôzne typy akcií.

Wifi pripojenie je dostupné v celom ubytovacom zariadení. Vo všetkých izbách hotelovej časti je dostupný televízor so službou TV Skylink.

Trezor je dostupný v apartmánoch. V prípade záujmu majú všetci hostia možnosť dostupnosti sušica vlasov a žehličky na recepcii.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedair conditionminibarinternet
Komfortné a príjemné ubytovanie nájdete v rôznych typoch izieb podľa vašich preferencií. K dispozícii máme 24 izieb v *** časti hotela a 5 izieb v * časti hotela.

V izbách je k dispozícii televízor, minibar, WiFi a kúpeľna so sprchovacím kútom a masážnou sprchou.

Vo všetkých izbách *** časti hotela je dostupná klimatizácia, ktorá Vám zabezpečí potrebný komfort.

Sports facilities

pooltermalpoolfootballcyclo pathsnatural poolfitnesstennis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Wellness options

whirlpoolsauna
V relax centre nájdete parnú saunu, fínsku saunu a vírivku.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarianspeak russianspeak spanish

Congressional options

projection screeninternetscreenflip chart
Radi sa staneme miestom pre vašu firemnú akciu, večierok, párty, svadbu alebo narodeninovú oslavu. Priestory sú ozvučené a k dispozícii je aj bezplatné wi-fi pripojenie na internet. Zo súkromných akcií pravidelne zabezpečujeme oslavy jubileí, krstín, svadby, promócie, stretávky. Či už máte záujem organizovať konferenciu, školenie, svadbu alebo chcete osláviť významnú udalosť v kruhu svojich blízkych, radi pre Vás pripravíme naše priestory. Technické vybavenie konferenčných miestností: dataprojektor, plátno, flipchart, wifi pripojenie na internet.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Bratislava
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov