Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Lindava

Jablonecká 2, 900 86, Budmerice
 
Boarding house
V pohode ubytko, chvalime.
Janči
98%
15.11.2012

Boarding house Lindava contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 62Kapacita reštaurácie: 70

Facility equipment

restaurantchild game roomnon smoking areasgarden sittingparking place not guarded
Ponúkame možnosť raňajok, polpenzie alebo celodenného stravovania v jedálni penziónu. Okrem iného si môžete pochutiť na výbornej u nás vyrobenej pizze, špecialitách našej kuchyne, dobrom vínku, alko a nealko nápojoch, palacinkách alebo ovocných pohároch. V prípade výletov do okolia Vám môžeme pripraviť obedové balíčky.

Facility room

social equipment in every roomTVfridgeinternet
Ubytovanie je možné v 2 – 3 lôžkových izbách s kúpelňou, WC, televízorom s plochou obrazovkou a viac ako 30 programami káblovej a satelitnej televízie, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. V celom objekte je WIFI pripojenie.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathsnatural poolwatersportscrosscountry skiingskatingmushroominggolftennisfishing
V okolí sú možnosti rybolovu na miestnych rybníkoch, návštevy Alúvium Gidry – prírodnej rezervácie v katastrálnom území obce Budmerice, prechádzok v Lindavskom lese, golfu na ihriskách v Trnave a Pezinku.

Congressional options

sound systemorganizing servicesprojection screen
V priestoroch reštaurácie Lindava pre Vás usporiadame rôzne spoločenské podujatia, firemné prezentácie, večierky, oslavy výročí, pracovné posedenia, narodeninové párty, rozlúčkové posedenia, svadby a iné eventy. K rôznym podujatiam Vám dokážeme zabezpečiť reprodukovanú hudbu s DJ, ozvučenie a k dispozícii je aj dataprojektor.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Budmerice
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.