Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Lindava - Rating

Jablonecká 2, 900 86, Budmerice
 

Review 76 %

4 recenzie
Add your review
Staff 78%
Services 78%
Clean 75%
Comfort 73%
Value for money 78%
Overall 78%

positive
vsetko bolo v poriadku. izby ciste, ranajky chutne. ubytovanie aj odubytovanie prebehlo ok. za tu cenu odporucam vsetkym.
199
negative ziadne
why return Why would I have returned? Vyborny pomer cena - vykon
Juraj, With friends, Date of stay from 21.5.2016 to 22.5.2016
positive
Dovoľte mi, aby som ako zástupca Penziónu Lindava reagoval na recenziu pána Richarda. S hosťom p. Richardom sme boli telefonicky dohodnutí na príchod o 1:30 hod. a tým, že ak by sa niečo zmenilo zavolá. Nakoľko sa do 1:40 nikto neohlásil, šiel som spať a nemusím vysvetľovať, ako zaspí človek po 16-18 hodinách v práci. Jednoducho som telefón nepočul, a hosť sa neozval do 1:30, jeho prvé až deviate zavolanie začínalo 1:59. To, že mi zavolal nejaký okoloidúci a ja som odpovedal, že s tým nič nemám je nepravda, pretože som s nikým nehovoril. V mene Penziónu Lindava sa ospravedlňujem pánovi Richardovi za spôsobené nepríjemnosti, ale bohužiaľ veľa potencionálnych hostí sme čakali aj do 4:00 a oni bez zavolania a zrušenia príchodu vôbec neprišli a my sme čakali márne, čo sa nedá robiť vždy. Mrzí nás, že teraz to bolo opačne ale z našej strany bola dohoda dodržaná.
79
negative -
why return Why would I have returned? Ak sa rozhodnete nás opäť navštíviť, urobíme všetko preto aby ste boli spokojný.
Penzión Lindava, Solo travellers, Date of stay from 7.8.2015 to 8.8.2015
positive
žiadne
0
negative Neviem, ako hodnotiť prístup personálu a majiteľa ku zákazníkom, ale predpokladal som, že na Slovensku sa toto nemôže stať. V dohodnutom čase príchodu na ubytovanie o 01:30 (v noci) mi nikto neotvoril a telefón bol vypnutý. Po rozhovore s majiteľom, ktorému zavolal jeden ochotný okoloidúci, za čo mu ďakujem, som sa dozvedel, že majiteľ s tým nič nemá. Takže ma nechal na ulici. Zohnať ubytovanie o 2:00 v noci v okolí Budmeríc je dosť náročné, tak som sa musel nevyspatý vrátiť 130 km domov na motorke. SMSkou som sa dožadoval vysvetlenia, niekto nereagoval. Dúfam, že si niečo podobné zažijú. Ďakujem chalanom z blízkeho autoservisu, že mi dobili baterku na motorke (lebo keď sa niečo kašle, tak sa to kašle celé).
why return Why would I have returned? nevratil by som sa
Richard, Solo travellers, Date of stay from 7.8.2015 to 8.8.2015
positive
V pohode ubytko, chvalime.
134
negative nic
why return Why would I have returned? urcite prideme zase sem, vsetko OK
Janči, Groups, Date of stay from 15.10.2012 to 31.10.2012
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.