Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Drevenica BRUNDZOVCE

Čičmany 135, 013 17, Čičmany
 
Cottage

Cottage Brundzovce in the historic village Cicmany offers accommodation in two separate apartments with high standard equipment. Total capacity of the entire building is 13 + 4 extra points. Each apartment has a fully equipped kitchen with built-in appliances (including dishwasher), bathroom with shower and toilet.

Cottage Brundzovce in the historic village Cicmany offers accommodation in two separate apartments with high standard equipment. Total capacity of the entire building is 13 + 4 extra points. Each apartment has a fully equipped kitchen with built-in appliances (including dishwasher), bathroom with shower and toilet.

Zobraziť viac

krasne prostredie, ustretovy personal, pohodlne a komfortne ubytovanie, vysoky standart, vrele odporucam, isto este prideme
Jana
100%
31.01.2011

Cottage Drevenica BRUNDZOVCE contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 11Prístelky: 6

Facility equipment

fireplaceenter dogkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded
Drevenica BRUNDZOVCE je nadštandardne vybavená a či už apartmány samostatne, alebo drevenica ako celok, poskytujú spoľahlivé zázemie pre dokonalý oddych a relax. Oba apartmány zdieľajú spoločný vchod a spoločné zádverie, vpravo od ktorého sa nachádza veľká murovaná miestnosť s unikátnym krížnym trámovým stropom, tepaným závesným lustrom, podlahovým vykurovaním, krbom a preskleným výhľadom na terasu a východom na záhradu. Miestnosť je často využívaná ako denná spoločenská miestnosť spoločne oboma apartmánmi a je vhodná aj na väčšie rodinné stretnutia, firemné školenia, prípadne iné priestorovo náročnejšie aktivity.

Facility room

social equipment in every roomradiokitchenTVextra bedfridgeinternet
Dolný apartmán Drevenice BRUNDZOVCE je situovaný na prízemí a má samostatný uzamykateľný vchod vedúci zo spoločného vstupného zádveria. Dolný Apartmán je vhodný pre ubytovanie 4 až 6 osôb so spálňou pre 4 osoby a s možnosťou prístelky pre 2 osoby. Apartmán má priestrannú samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom, WC, práčkou a pohodlie vytvárajúcim podlahovým vykurovaním.

Horný apartnmán poskytuje prvotriedne ubytovanie v Čičmanoch vhodné aj pre početnejšie skupiny. Maximálna kapacita 11 osôb. Súčasťou apartmánu je kuchyňa s priestrannou spoločenskou miestnosťou (+2), kúpeľňa s WC a 3 spálne. Apartmán má nádherný výhľad na okolitú prírodu.

Sports facilities

termalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingplaygroundcrosscountry skiingmushrooming
Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyššími štandardom.
Jazda na koni je pre niektorých jedinečným zážitkom, atrakciou, ale aj koníčkom, ktorému venujú celý svoj život. Ponúkame Vám možnosť zvládnuť prvé základy jazdy na koni u nás v jazdiarni, alebo ohrade. Pre tých zdatnejších ponúkame vychádzky na koni do prírody a precítiť tak súhru človeka, zvieraťa a prírody.

The facility is spoken

speak englishspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Čičmany
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov