Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Private accommodation - Vila Viktoria starstarstar***

Obchodná 235, 031 01, Demänová
 
Private accommodation

Villa Viktoria is primarily intended for those who want to spend an inexpensive holiday on your own. If you like private accommodation Villa Victoria is the place for you. If you want to see the beauties of Liptov region we would love to accompany you or just recommend places that are really worth visiting.

Villa Viktoria is primarily intended for those who want to spend an inexpensive holiday on your own. If you like private accommodation Villa Victoria is the place for you. If you want to see the beauties of Liptov region we would love to accompany you or just recommend places that are really worth visiting.

Zobraziť viac

Nádherné prostredie, super atmosféra
Ivanka
93%
06.03.2012

Private accommodation Vila Viktoria contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 18Prístelky: 2

Facility equipment

fireplaceenter dogkrbgarden sittinggrillparking place not guarded
Celková kapacita je 18-20 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžeme poskytnúť detskú postieľku).
Objekt je rozdelený na veľký dom s 5 dvojlôžkovými izbami na 1. poschodí a podkrovným apartmánom na 2.poschodí. Za ním sa nachádza samostatne stojaci záhradný apartmán.
Na prízemí sa veľkého domu sa nachádza veľká kuchyňa určená pre rodinné izby, hala s krbovou pecou, TV/SAT a rádiom na príjemné posedenie. Na prízemí je aj kúpeľňa a dve WC a práčka.
K dispozícii máte aj neobmedzený prístup k internetu a WIFI s pokrytím celého objektu. Lyže si môžete odložiť v sklade so stojanmi na lyže a bicykle. Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené centrálne plynovým kotlom.

K penziónu patrí aj rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhradným posedením, ohniskom na grilovanie, pieskoviskom, trampolínou, bránkami na minifutbal a hojdačkou pre deti. Pre nadšencov gulášpárty poskytujeme antikorový kotlík na guláš. Parkovanie áut je vo dvore. V záhrade je aj posedenie so slovenskou izbou.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridgeinternet
Pre rodinné izby 2+2 s prístelkami a balkónmi a dvojlôžkovú izbu sa na prízemí nachádza veľká plne vybavená kuchyňa s dvomi chladničkami, dresmi, sporákmi a riadmi, hala s krbovou pecou, TV/SAT, malou knižnicou a hračkami pre deti. Rozmiestnenie izieb si môžte pozrieť nižšie na nákrese. Pri obsadení rodinných izieb je kúpeľňa pre dvojlôžkovú izbu na prízemí.

Podkrovný apartmán sa nachádza na druhom poschodí veľkého domu. Sú tu dve dvojlôžkové izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a dvojplatničkou. Na izbách a v kuchyni je možné využiť (doplniť) prístelky. Vstup do apartmánu je cez hlavné schodisko.

Záhradný apartmán so samostatným vstupom sa nachádza za veľkým domom. Na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa s WC a posedenie s TV/SAT, krbom a rozťahovacím gaučom, ktorý je možné využiť ako ďalšie lôžko. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, kanvicou, mikrovlnnou rúrou a sporákom. Dve dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prvom poschodí. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. Lyže a bicykle je možné uložiť vo veľkom dome alebo v uzamykateľnom prístrešku.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathsnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiingmushroomingfitnessski servicefishing
Liptov je bohatý na pamätihodnosti a turistické atrakcie. Ponúkame Vám zľavové karty Gopass a Liptov Region Card, vďaka ktorým môžete od nás získať rôzne sezónne zľavy podľa aktuálnej ponuky.
Poradíme vám takže sa nebudete nudiť, aj keď vám počasie nebude tak naklonené. K dispozícií máte informačný materiál, kde nájdete praktické rady a tipy na turistiku či na výlety do okolia.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Private accommodation, Accommodation Demänová