Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA SNP starstarstar***

Demänovská Dolina 80, 032 51, Demänovská Dolina
 
Hotel

Hotel SOREA SNP is located at the emost visited site in the Low Tatras, in Demänovská valley and is part of the Low Tatras National Park. Popularity due its excellent skiing conditions in winter ski resort Jasna but also world-famous caves, suitable terrains for summer hiking, beautiful flora and fauna. SOREA SNP Certificate is awarded the "hotel friendly to families and children." Completely renovated hotel SOREA SNP offers accommodation in modern and comfortable single and double bedrooms, family rooms and suites which are equipped with toilets, showers, satellite TV, radio, telephone and most rooms have balconies.

Hotel SOREA SNP is located at the emost visited site in the Low Tatras, in Demänovská valley and is part of the Low Tatras National Park. Popularity due its excellent skiing conditions in winter ski resort Jasna but also world-famous caves, suitable terrains for summer hiking, beautiful flora and fauna. SOREA SNP Certificate is awarded the "hotel friendly to families and children." Completely renovated hotel SOREA SNP offers accommodation in modern and comfortable single and double bedrooms, family rooms and suites which are equipped with toilets, showers, satellite TV, radio, telephone and most rooms have balconies.

Zobraziť viac

Velmi pekny hotel, izby zodpovedaju 3 hviedz. hotelu, pekne prostredie v okoli v hotela. boli sme na jesen, a chopok sme dali peso, perfektna tura na cely den. Strava v pohode, ranajkovy bufet bol bohaty. Odporucam sa ist kupat do liptovskeho jana, od hotela sme dostali vstup zadarmo.
katarina
85%
14.11.2010

Hotel SOREA SNP contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 246Kapacita reštaurácie: 120Kapacita kaviarne: 150Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 120Prístelky: 39

Facility equipment

depositrestaurantparking place guardedbar daybabycaffegarden sittingexchangesouvenirshop chemistparking place not guarded
V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.
K štandardnej ponuke hotela patria zmenárenské a informačné služby a predaj suvenírov a doplnkového tovaru. Parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli a je monitorované kamerovým systémom.V priestore recepcie, denného baru a kaviarne je klientom k dispozícii WiFi pripojenie zdarma.

Počas zimnej sezóny návštevníkov hotela určite prekvapí nová moderná lyžiareň a požičovňa športových potrieb. Vstup do lyžiarne a do skriniek je na RFID čipy - bezpečnostné kritérium, ochrana majetku hostí. Všetky skrinky sú s ohrevom - programom sušenia lyžiarok, lyžiarskych prilieb a rukavíc. Program prebieha v 3 cykloch sušenia (každý trvá 1/2 hodiny vo večerných hodinách) . Ďalší samostatný cyklus dezinfekcie ozónom v trvaní 1 hodiny prebieha v noci. Jedná sa o nezávadnú, eco technológiu bez použitia chemických prostriedkov. Po bufetových raňajkách v presklenej reštaurácii s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier si hosia môžu vyzdvihnúť vysušené a príjemne ohriate lyžiarky, ako aj lyžiarsky výstroj.

Facility room

social equipment in every roomradioTVtelephoneextra bedfridge
Hotel *** SOREA SNP ponúka ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Sports facilities

termalpoolskiingparaglidingtourist pathscyclo pathsrentalplaygroundbiliardcrosscountry skiingskatingpoolfitnesstennisski servicesportschoolinthenature
V hoteli sa nachádza požičovňa lyží, lyžiarská škôlka, lyžiarsky servis. Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry s najlepšími lyžiarskymi terénmi na Slovensku s prepojením severnej a južnej časti Chopku. Stredisko ponúka 45 km upravených zjazdoviek rôznych obtiažností vhodných pre začiatočníkov, pokročilých lyžiarov, ale aj pre milovníkov divokej jazdy. Moderný zasnežovací systém garantuje výborné lyžiarske podmienky počas celej sezóny. K dispozícii je 30 lanoviek a vlekov s vysokou prepravnou kapacitou. Lyžiarske stredisko ponúka aj trate pre bežecké lyžovanie. Lyžiarska zjazdovka s vlekom je priamo pri hoteli (50 m). Hotel zabezpečuje dodávateľsky vysokohorské túry a paragliding.

Spestrením pobytu je aj návšteva neďalekých termálnych kúpalísk (Liptovský Ján, Bešeňová, najväčší aquapark na Slovensku v blízkosti Liptovského Mikuláša – Tatralandia).

Wellness options

massagebubble bathwhirlpoolsauna
Top moderné centrum WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť!
Bazénový aj saunový svet poteší ako veľkých tak i najmenších návštevníkov hotela SOREA SNP, kde v samostatnej rodinnej zóne nájdu detský bazén s vodnými atrakciami, ale aj rodinnú saunu. Dokonalý relax vo wellness centre umocnia rôzne druhy masáží, či oddych v hydromasážnej vani.

Bazénový svet:
relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové svietidlá),
oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička, perličková masáž, podhladinové svietidlá),
detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá),
detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá),
ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách),
Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu).

Saunový svet: detská sauna 60°, parná sauna AROMA – 8 osôb, infrasauna carbo – 2 osoby, suchá sauna 60° – 8 osôb, suchá sauna 90° – 12 osôb.
Masáže, hydromasážna vaňa, fitness.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemDVD plyerlive musictranslatorcopyingorganizing servicessecretarial servicescomputerprojection screeninternetvideo recordertelevisionscreenflip chart
Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie slávnostných gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv. Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandartné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy. V prípade záujmu o spojenie kongresových akcií s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer). Maximálna ubytovacia kapacita: 132 izieb tj. 246 pevných lôžok a 39 prísteliek tj. 285 osôb.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Demänovská Dolina
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny