Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA SNP starstarstar*** - Rating

Demänovská Dolina 80, 032 51, Demänovská Dolina
 

Review 87 %

5 reviews
Add your review
Staff 88%
Services 86%
Clean 88%
Comfort 88%
Value for money 82%
Overall 90%

positive
hotel v peknom prostredi s dobrymi sluzbami a krasne nove welnes
5
negative hoci je hotel cisty dobre udrziavany predsa na nom poznat ze uz ma 50 rokov hlavne na zariadeni
why return Why would I have returned? krasna dovolenka za slusnu cenu
emilia, With friends, Date of stay from 2.8.2020 to 8.8.2020
positive
S partiou sme tam zažili krásneho Silvestra a perfektne sme si v okolí zalyžovali. Široká ponuka jedál, čisté izby, odporčame.
85
negative .
why return Why would I have returned? preto čo som uviedol vyššie
Patrik a celá jeho parta , Groups, Date of stay from 30.12.2015 to 3.1.2016
positive
Musím povedať, že všetko od A po Z bolo geniálne, od jedla cez personál až po samotné ubytovanie i turistické vyžitie, ktoré tak veľmi s partiou obľubujeme, ocenili sme aj wifi v izbách.
94
negative .
why return Why would I have returned? pre výbornú lokalitu, pohodu, pokoj
Iva, With friends, Date of stay from 8.8.2014 to 10.8.2014
positive
Na tomto hoteli som strávila dosť dlhý čas. Niečo po Vianociach, Silvester a aj čosi po novom roku. Musím povedať že je tam krásne. Krásne okolie, dobrá možnosť lyžovania, turistiky, návštevy blízkych hotelov atď. Strava dobrá, na Slovenský hotel bohatý výber raňajok podľa chuti,ochotní, milí a dobrí personál a riaditeľka hotela na úrovni, tak isto ako aj prevádzkarka ktoré záveň pozdravujem :)Ubytovanie v pekných izbách s veľkou posteľou, a televízorom :) Plus neobmedzené wifi alebo hotelové počítače k Vašim službám :)Boli tam maskoti, karaoke, zábava ako sa patrí :) Možnosť výberu si z 4/5 hl. jedlál...či už na obed alebo večeru...
86
negative Ako negatívum by som dala asi len to, že pokiaľ tam človek ide za zábavou a nie rekreáciou a športom, nič nato v okolí nieje..
Mariana, With friends, Date of stay from 27.12.2010 to 13.1.2011
positive
Velmi pekny hotel, izby zodpovedaju 3 hviedz. hotelu, pekne prostredie v okoli v hotela. boli sme na jesen, a chopok sme dali peso, perfektna tura na cely den. Strava v pohode, ranajkovy bufet bol bohaty. Odporucam sa ist kupat do liptovskeho jana, od hotela sme dostali vstup zadarmo.
49
negative negativne jedine to, ze pocas nasho pobytu nebola sauna v prevadzke.
katarina, Young couples, Date of stay from 30.8.2008 to 1.12.2007
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.