Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Horský hotel Eva Mária

Udička 484, 018 03, Horná Mariková
 
Mountain hotel

The area offers many opportunities for summer and winter hiking, picking berries and sports opportunities. In summer, hiking along marked hiking trails, walks in the vicinity, visit the outdoor swimming pool in Povazska Bystrica, Puchov and Rajec.

The area offers many opportunities for summer and winter hiking, picking berries and sports opportunities. In summer, hiking along marked hiking trails, walks in the vicinity, visit the outdoor swimming pool in Povazska Bystrica, Puchov and Rajec.

Zobraziť viac

PEKNé úTULNé ubytovanie v krásnom prostredí.
Olinka
92%
28.05.2013

Horský hotel Eva Mária contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 32Kapacita reštaurácie: 45Prístelky: 8

Facility equipment

restaurantfireplacebar daybar nightdiscokrbnon smoking areasgarden sittinggrillsouvenirparking place not guardedgourman
Na prízemí hotela sa nachádza vlastná jedáleň pre ubytovaných a reštaurácia. Raňajky a večere podávame formou jednotného menu. Možnosť doobjednania obedov podľa vlastného výberu. Strava je domáceho charakteru s tradičnými slovenskými ale i svetovými jedlami. Náš penzión je obľúbený aj preto, že varí sama pani majiteľka a to podľa tradičných postupov slovenskej kuchyne. Po predchádzajúcej dohode, je možné jedálny lístok individuálne upraviť. V zariadení funguje denne aj reštaurácia s možnosťou objednávky. Na izbách je vylúčená možnosť prípravy vlastnej stravy. Odporúčame vám polpenziu, ktorá je aj po finančnej stránke výhodná. Obed si môžete doobjednať podľa aktuálnej potreby priamo v reštaurácií. Dá sa tiež individuálne dohodnúť čas podávania jedál, v prípade, že ste na výlete a nestihli ste večeru a pod. Podávame vegetariánsku stravu ako aj stravu pre celiatikov.
Možnosť opekania alebo grilovania na záhrade pri žblkaní potoka.
Parkovanie aut je vo dvore alebo na prislúchajúcom parkovisku.
Pre tých, ktorí chcú vedieť ako sa chystá drevo na zimu máme veľa možností relaxu pri práci s drevom. (jedinečná možnosť zbaviť sa stresu pri manuálnej práci).

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bed
V každej izbe je manželská posteľ, ktorá sa dá v prípade potreby oddeliť. Okrem manželskej postele sú v izbe i ďalšie lôžka. V prípade veľkej ucelenej skupiny, vieme po dohode, upraviť počet miest podľa potreby prístelkami. Pre rodiny s deťmi alebo známe partie, sú vhodné náše dvoj izby pozostávajúce z dvoch oddelených spální A a B a jednej kúpeľne. K dispozícií pre vaše malé ratolesti je aj detská postieľka. Vlastná kúpeľňa, WC, sprcha a umývadlo s teplou vodou. TV a dig. SAT s SK, CZ, A EUR. programami a dig. rádiom sa Vám vo voľnom čase postarajú o zábavu. Izby sú útulné a čisté v každej je použité drevo a to pôsobí prírodne a esteticky.

Sports facilities

poolskiingvolleyballfootballsurfridingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolwatersportscrosscountry skiingmushroomingtable tennisfishing
V letnom období je možné kúpanie v priehrade prípadne možnosť prenájmu lode alebo vodných skútrov a plavby po priehrade.
Značené turistické a cyklistické trasy sú v celom okolí Marikovskej Doliny.
Hubári a zberači liečivých rastlín tu majú raj. Okolie je bohaté na zber malín, čučoriedok, a byliniek.
Miestny pstruhový potok je možné vyskúšať s povolenkou. Dobrá rybačka je aj na priehrade mládeže v Udiči.
V okolí je možnosť navštíviť veľa historických pamiatok a kultúrnych akcií počas celého roka.

Pre tých, ktorí majú radi zimné obdobie, je na konci Marikovskej doliny novovybudované lyžiarske stredisko Ráztoka pre stredne náročných lyžiarov. Rozumné ceny a malá čakacia doba na vlek zaručuje, že si svoj lístok dokonale odlyžujete. Zasnežovaný je 800 m dlhý vlek a detský 350 m vlek. Ak máte vlastné lyže je možnosť úschovy a drobného servisu v našej garáži. Ak nemáte vlastné lyže, môžeme vám požičať našu výstroj na lyžovanie aj s nastavením.
Bežkári si prídu tiež na svoje po úpätí javorníkov sa vinie 24 km dlhá stopa.

Wellness options

Relaxačná miestnosť 8 x 4 m, masáž.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

live musicorganizing services
Reštaurácia a salónik na usporiadanie rodinného, firemného alebo spoločenského podujatia.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Mountain hotels, Accommodation Horná Mariková