Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Strelnica Sheriff

Brestov 801, 066 01, Humenné
 
Cottage
Ahojte, môj manžel výmyselník vybavil pobyt v tejto chate, aby sa decká nenudili cez prázdniny. Boli nadšené a ja z nich tiež. Cítili sme sa tu ako vo filme. Môžem odporučiť tento úžasný zážitok a pohodu prostredia.
Katka s rodinou
95%
11.08.2020

Cottage Strelnica Sheriff contains

Capacity of equipment

Prístelky: 6

Facility equipment

fireplaceenter dogkrbgarden sittinggrillparking place not guarded
Chata pozostáva z jednej veľkej spoločenskej miestnosti spojenej s kuchynkou, osobitnou predsieňou s WC, umyvárkou a oddelenou sprchou.

Vybavenie: jeden dvojmiestny rozťahovací gauč a dve dvojmiestne rozkladacie prístelky (periny, vankúše, obliečky), stoly, lavice, TV, SAT, DVD prehrávač, rádio, kozub, kuchynka (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, elektrická rúra), WC, umyvárka, samostatný sprchovací kút, bojler na ohrev teplej vody.

Vonkajšia terasa s posedením a hojdačkou, vonkajšie ohnisko na opekanie s posedením (drevo v cene).

V druhej časti chaty sa nachádza samostatná oddelená strelecká miestnosť so štyrmi streleckými stanovišťami. V prípade záujmu si ubytovaní môžu za prítomnosti správcu strelnice zastrieľať. Ceny podľa aktuálneho cenníka.

V chate sa počas chladných dní a noci vykuruje drevom, ktoré je v cene. Parkovanie je možné priamo pri chate v areáli strelnice.

Sports facilities

tourist pathscyclo pathsnatural poolhuntingtmushroomingfishing
V streleckej miestnosti so štyrmi streleckými stanovišťami si v prípade záujmu ubytovaní hostia môžu za prítomnosti správcu strelnice zastrieľať. Ceny podľa aktuálneho cenníka.

V blízkosti chaty asi 200 m sa nachádza areál s dvomi súkromnými rybníkmi, na ktorých sa dajú chytať ryby za poplatok. Ďalšie dva rybníky sa nachádzajú v obci Slovenská Volová pod správou SRZ a sú vzdialené od chaty asi 3 km.

Tipy na výlety: DOMAŠA - plavba výletnou loďou - 30 km, Zemplínska Šírava - THERMALPARK - 30 km, VIHORLAT - 50 km, Morské oko - 40 km, Sninský kameň - 50 km, NP Poloniny - 60 km, Humenský kaštieľ a skanzen - 5 km, vodná nádrž STARINA - 45 km, Slovenská Volová rybníky SRZ - 3 km.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Humenné
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.