Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Drevenica Lilly

Huty 180, 027 46, Huty
 
Cottage
Pokojná oddychová atmosféra drevenice, úžasné prostredie a milí domáci. Môžeme pochváliť, odchádzali sme zrelaxovaní s chuťou sa skoro vrátiť.
Zuzana s rodinou
98%
09.02.2015

Cottage Drevenica Lilly contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12Prístelky: 1

Facility equipment

krbgrillparking place not guarded
Kompletne vybavená kuchyňa, letná kuchyňa s krbom, kúpelňa s rohovou vaňou, sprcha, samostatné WC, altánok, možnosť grilovať alebo variť guľáš, pračka, žehlička, fén, parkovanie pre tri autá pri objekte.

Facility room

Predná izba je zariadená ako spálňa so štyrmi posteľami a jednou prístelkou, TV a DVD. V strede je kuchyňa, z ktorej je východ na terasu, kde svieti slniečko a chutí ranná kavička. Zadná izba zariadená ako obývacia s TV a krbom.
Na poschodí sú dve izby, prvá má štyri postele a druhá je trojposteľová. Na poschodí je k dispozícii kúpelňa s rohovou vaňou a samostatné WC.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingsurfridingtourist pathscyclo pathsnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingfishing
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Huty
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.