Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Drevenica Lilly

Huty 180, 027 46, Huty
 
Cottage

Drevenica Lilly is located in the village of Huty on a hill with a nice view and a quiet place, perfect for families, especially for families with children. It was renovated in 2012.

Drevenica Lilly is located in the village of Huty on a hill with a nice view and a quiet place, perfect for families, especially for families with children. It was renovated in 2012.

Zobraziť viac

Pokojná oddychová atmosféra drevenice, úžasné prostredie a milí domáci. Môžeme pochváliť, odchádzali sme zrelaxovaní s chuťou sa skoro vrátiť.
Zuzana s rodinou
98%
09.02.2015

Cottage Drevenica Lilly contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12Prístelky: 1

Facility equipment

krbgrillparking place not guarded
Kompletne vybavená kuchyňa, letná kuchyňa s krbom, kúpelňa s rohovou vaňou, sprcha, samostatné WC, altánok, možnosť grilovať alebo variť guľáš, pračka, žehlička, fén, parkovanie pre tri autá pri objekte.

Facility room

Predná izba je zariadená ako spálňa so štyrmi posteľami a jednou prístelkou, TV a DVD. V strede je kuchyňa, z ktorej je východ na terasu, kde svieti slniečko a chutí ranná kavička. Zadná izba zariadená ako obývacia s TV a krbom.
Na poschodí sú dve izby, prvá má štyri postele a druhá je trojposteľová. Na poschodí je k dispozícii kúpelňa s rohovou vaňou a samostatné WC.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingsurfridingtourist pathscyclo pathsnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingfishing
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Huty
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov

Notár, Notársky úrad Banská Bystrica