Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión za mlynom starstar**

Mlynská 389, 034 83, Liptovská Teplá
 
Boarding house

Guest house Za Mlynom is located in the village Liptovska Tepla in the heart of picturesque Liptov region. The village is located 8 km east from Ruzomberok, its position by the road to spa village - Lucky is very useful and important. Tourism in this area is mostly determined by the thermal aqua-park Besenova open all year round. Seven pools with water temperature from 25 to 40 degrees Celsius in this area attracts a wide range of guests.

Guest house Za Mlynom is located in the village Liptovska Tepla in the heart of picturesque Liptov region. The village is located 8 km east from Ruzomberok, its position by the road to spa village - Lucky is very useful and important. Tourism in this area is mostly determined by the thermal aqua-park Besenova open all year round. Seven pools with water temperature from 25 to 40 degrees Celsius in this area attracts a wide range of guests.

Zobraziť viac

Príjemne ubytovanie s ochotným personálom. Ďakujeme
Ladislav
90%
10.06.2016

Penzión za mlynom contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 48

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daychild game roomkrbgarden sittingparking place not guardedgourman
Naša kuchyňa je charakteristická domácou chuťou miestnych, či slovenských špecialít. Reštaurácia je denne otvorená od 17:00 – 22:00 hod., prípadne podľa dohody. Ubytovaným hosťom poskytujeme kontinentálne raňajky v čase od 8:00 – 9:30 hod. a polpenziu, ktorá pozostáva z kontinentálnych raňajok a podávanej dvojchodovej večere (polievka a výber z troch hlavných jedál). V prípade akýchkoľvek požiadaviek na zostavenie vášho menu sa obráťte na náš personál.

Penzión za mlynom ** je pre svoju rodinnú atmosféru a jedinečné prostredie vynikajúcim miestom na organizovanie spoločenských a firemných podujatí. V našom penzióne môžete využiť celý areál.

Reštaurácia “Alexander“ je charakteristická svojím vidieckym zariadením. Doménou miestnosti je kozub. Tento priestor s neobvyklou atmosférou je na posedenie pri našich miestnych, či slovenských špecialitách ako stvorený. Kapacita reštaurácie je do 40 miest. Pre spoločenské podujatia pripravujeme sedenie do tvaru I, U, T a oddelených stolov. Miestnosť je prepojená s reštauráciou Ján.

Novootvorená reštaurácia „Ján“ (bývalá krytá terasa) s kapacitou do cca 50 osôb je teraz prispôsobená na celoročnú prevádzku a poskytuje dostatok miesta na rodinné oslavy.

Naša “Petro-Pavlovská“ spoločenská miestnosť je predurčená na školenia, rodinné oslavy do 30 osôb. V miestnosti je prirodzené svetlo. Je vybavená dataprojektorom s premietacím plátnom, flipchartom a WIFI pripojením. Možnosti sedenia do tvaru I, O, U, T a školské sedenie.

Pre Váš aktívny, či pasívny relax je Vám k dispozícii celý zelený areál penziónu s detským ihriskom, trampolínou, outdorovým stolým tenisom, šípkami.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bed
Ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 48 lôžok v 9 dvojlôžkových izbách s 1 alebo 2 prístelkami a v 3 apartmánoch. Jedna z izieb je bezbariérová. Izby sú pomenované po ženách z našej rodiny. Vybavené sú štýlovým dreveným nábytkom, TV-SAT, rádiom a kúpeľňou so sprchou.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathsrentalnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiinghuntingtmushroomingfishing
V lete môžu návštevníci regiónu vychutnávať krásu liptovskej prírody na výletoch v Chočskom pohorí (Malý a Veľký Choč, Pravnáč, Sivý vrch, Prosiecka a Kvačianska dolina), v Západných Tatrách (Roháče – Baníkov, Baranec, Žiarska dolina) a v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier, Prašivá, Jánska a Ľupčianska dolina s Magurkou). Liptov je poprepletaný aj množstvom cyklotrás s rôznou náročnosťou.
Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete Snowpark vhodný pre začiatočníkov, skúsených jazdcov a vyznavačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie.
V stredisku Malinô Brdo je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhších umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie Malina Brda ponúka výborné možnosti pre bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Liptovská Teplá
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.