Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión za mlynom

Mlynská 389, 034 83, Liptovská Teplá
 
Boarding house

Guest house Za Mlynom is located in the village Liptovska Tepla in the heart of picturesque Liptov region. The village is located 8 km east from Ruzomberok, its position by the road to spa village - Lucky is very useful and important. Tourism in this area is mostly determined by the thermal aqua-park Besenova open all year round. Seven pools with water temperature from 25 to 40 degrees Celsius in this area attracts a wide range of guests.

Guest house Za Mlynom is located in the village Liptovska Tepla in the heart of picturesque Liptov region. The village is located 8 km east from Ruzomberok, its position by the road to spa village - Lucky is very useful and important. Tourism in this area is mostly determined by the thermal aqua-park Besenova open all year round. Seven pools with water temperature from 25 to 40 degrees Celsius in this area attracts a wide range of guests.

Zobraziť viac

Príjemne ubytovanie s ochotným personálom. Ďakujeme
Ladislav
90%
10.06.2016

Penzión za mlynom contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 48

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daychild game roomkrbgarden sittingparking place not guardedgourman
Naša kuchyňa je charakteristická domácou chuťou miestnych, či slovenských špecialít. Ubytovaným hosťom poskytujeme kontinentálne raňajky a polpenziu, ktorá pozostáva z kontinentálnych raňajok a podávanej dvojchodovej večere (polievka a výber z troch hlavných jedál).

Penzión za mlynom je pre svoju rodinnú atmosféru a jedinečné prostredie vynikajúcim miestom na organizovanie spoločenských a firemných podujatí. V našom penzióne môžete využiť celý areál. Reštaurácia “Alexander“ je charakteristická svojím vidieckym zariadením. Doménou miestnosti je kozub. Tento priestor s neobvyklou atmosférou je na posedenie pri našich miestnych, či slovenských špecialitách ako stvorený. Kapacita reštaurácie je do 40 miest. Pre spoločenské podujatia pripravujeme sedenie do tvaru I, U, T a oddelených stolov. Miestnosť je prepojená s reštauráciou Ján.

Reštaurácia „Ján“ (bývalá krytá terasa) s kapacitou do cca 50 osôb je prispôsobená na celoročnú prevádzku a poskytuje dostatok miesta na rodinné oslavy.

Naša “Petro-Pavlovská“ spoločenská miestnosť je predurčená na školenia, rodinné oslavy do 30 osôb. V miestnosti je prirodzené svetlo. Je vybavená dataprojektorom s premietacím plátnom, flipchartom a WIFI pripojením. Možnosti sedenia do tvaru I, O, U, T a školské sedenie. Pre aktívny či pasívny relax je k dispozícii celý zelený areál penziónu s detským ihriskom, trampolínou, outdorovým stolým tenisom, šípkami.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bed
Ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 48 lôžok v 9 dvojlôžkových izbách s 1 alebo 2 prístelkami a v 3 apartmánoch. Jedna z izieb je bezbariérová. Izby sú pomenované po ženách z našej rodiny. Vybavené sú štýlovým dreveným nábytkom, TV-SAT, rádiom a kúpeľňou so sprchou.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathsrentalnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiinghuntingtmushroomingfishing
V lete môžu návštevníci regiónu vychutnávať krásu liptovskej prírody na výletoch v Chočskom pohorí (Malý a Veľký Choč, Pravnáč, Sivý vrch, Prosiecka a Kvačianska dolina), v Západných Tatrách (Roháče – Baníkov, Baranec, Žiarska dolina) a v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier, Prašivá, Jánska a Ľupčianska dolina s Magurkou). Liptov je poprepletaný aj množstvom cyklotrás s rôznou náročnosťou.
Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete Snowpark vhodný pre začiatočníkov, skúsených jazdcov a vyznavačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie.
V stredisku Malinô Brdo je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhších umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie Malina Brda ponúka výborné možnosti pre bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Liptovská Teplá
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny