Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión Mária starstarstar***

Demänová - Bodice 41, 031 01, Liptovský Mikuláš
 
Boarding house

Family Resort Maria offers rooms and suites in the main building as well as a detached dependance 10 meters far from the main building through a common garden. Mara is a guesthouse that offers services as a  hotel. It is perfect for families and couples.

Pension is built in rural style and offers comfortable accommodation and pleasant stay in a stylisch dining room and bar, and summer terrace. Come and have fun in the fun-zone or simply chill in the garden.

A new feature is the wellness center with a heated pool with Jacuzzi and a counter, and a saunas.

 

Family Resort Maria offers rooms and suites in the main building as well as a detached dependance 10 meters far from the main building through a common garden. Mara is a guesthouse that offers services as a  hotel. It is perfect for families and couples.

Pension is built in rural style and offers comfortable accommodation and pleasant stay in a stylisch dining room and bar, and summer terrace. Come and have fun in the fun-zone or simply chill in the garden.

A new feature is the wellness center with a heated pool with Jacuzzi and a counter, and a saunas.

 

Zobraziť viac

Utešený víkend sme tam u vás prežili :)
Jana
98%
28.01.2015

Penzión Mária contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 53Kapacita salóniku: 15Kapacita kongresovových priestorov: 40Prístelky: 45

Facility equipment

disabled equipmentrestaurantfireplaceenter dogbar daysmoking/non smoking areababybar nightchild game roomwinecellarkrbnon smoking areasvineroomcaffegarden sittinggrillexchangeparking place not guardedgourman
Family resort Mária ponúka izby a apartmány v hlavnej budove ako aj samostatne stojaci dependance, v ktorom sa nachádzajú dalšie apartmány. Mária je penzión, ktorý ponúka služby na úrovni hotela. Je ako stvorený pre rodiny s deťmi a turistov.
Penzión je zariadený vo vidieckom štýle a poskytuje pohodlné ubytovanie a príjemné posedenie v typicky zariadenej jedálni s barom, či letnej terase. Prídťe sa zabaviť vo FUN-zóne alebo si len tak si poleňošiť na záhrade.
V 100-ročnej klenbovej vinárni, cítiť atmosféru liptovských tradícií. V sezóne ju môžte využíváť ako bar - vináreň s obsluhou. V mimosezóne slúži ako oddychovová zóna s biliardom, stolným futbalom, šípkami a knižnicou. Vináreň sa nachádza v pivničných priestoroch a má odhlučnený priestor, takže Vaše akcie – posedenia možu pokračovať do rána..... K dispožícií je taktiež krb, toto miesto je často využívané na romantické posedenia.
V penzióne je Wifi pripojenie a hosťom je k dispozícii parkovisko a lyžiareň. Vaše bicykle vieme uschovať. Pre Vaše detičky ponúkame detské stoličky, postieľky s komplet výbavou, hračky, knižky, na požiadanie detské menu. Radi Vám vyjdeme v ústrety s požičaním fénu, spoločenských hier, máp, prospektov, všetkých informácií z regiónu. V ponuke je veľa služieb, napr. možnosť objednania masáží, športových aktivít, taxi služby, firemných večierkov, gril party, zabijačiek a kapustníc.

V uzavretom areáli family resortu Mária sa nachádza aj záhrada babky Majky s rozlohou 2000 m2. Je hlavným zdrojom zábavy pre našich najmenších a najdôležitejších kientov. V záhrade nájdete mini zoo so zvieratkami, jazierko, detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkou, pieskoviskom a bylinkový záhon. V lete nechýba možnosť prístupu do bazéna priamo zo záhrady. Ubytovaní hostia majú počas dňa voľný prístup do mini zoo k našim zvieratkám. V minizoo nájdete 2 capkov, párik slipočiek-liliputiek, velké aj malé husy, 3 zajace, korytnačky a samozrejme nemôže chýbať pes.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedfridgeinternet
V hlavnej budove sú na výber 2, 3 a 4 lôžkové izby a apartmány pre 4 a 8 osôb. Každá izba má kúpeľňu s WC, TV/SAT, apartmány a 4 lôžkové izby majú balkóny.

Depandance apartmány sa nachádzajú v areáli Penziónu Mária. Svojou polohou umožňujú hosťom mať súkromie. Všetci naši hostia môžu využívať benefity, ktoré ponúka hlavná budova Penziónu Mária. Novinkou je wellness centrum s vyhrievaným bazénom s vírivkou a protiprúdom a saunami.
Deväť apartmánov sa skladá z obývacej miestnosti s kvalitným rozkladacím gaučom pre 2 osoby spojenej s kuchyňou, oddelenej spálne pre 2 osoby a kúpeľne.
Jeden Apartmán sa skladá z obývacej miestnosti s kvalitným rozkladacím gaučom pre 2 osoby spojenej s kuchyňou a opticky oddelenou spálňou pre 2 osoby a kúpelne.
Všetky apartmány majú balkóny s výhľadom na Nízke Tatry. Každý apartmán má 1 parkovacie miesto. Samozrejme hostia nášho depandance môžu využívať všetky služby penziónu Mária. Nachádza sa tu aj lyžiareň.
Apartmány sa nachádzajú v areáli penziónu so spoločnou záhradou ako depandance - vedľajšia budova penziónu vzdialená 10m od hlavnej budovy penziónu.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingvolleyballfootballsurfridingparaglidingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolplaygroundbowlingbiliardcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingtennistable tennisski servicefishing
Športové možnosti nájdete v okolí.

Wellness options

massagesports massagereflexive massagearomatherapy massagewhirlpoolsauna
Wellness centrum so saunami a krytým vyhrievaným bazénom s protiprúdom a vírivkou. Možnosť využiť služby nášho stáleho maséra (v zimnej a letnej sezóne) a užiť si masáž vo wellness centre alebo priamo na izbe či apartmáne.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemDVD plyerorganizing servicescomputerprojection screeninternettelevisionscreenflip chart
Firemné stretnutie, či školenie Vám radi usporiadame v našom Penzióne Mária. Zabezpečenie outdorových akcií cez agentúru ako doplnok teambuldingov a spestrenie firemných akcií.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Liptovský Mikuláš
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny