Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chaty Liptov

Liptovský Trnovec 338, 339, 340, 032 22, Liptovský Trnovec
 
Cottage
Velmi príjemná chata. čistá, priestranná, príjemné a ústretové jednanie, dobrý pomer cena - kvalita. Dakujeme, prídeme zas.
Maťo s priateľmi
98%
14.05.2019

Chaty Liptov contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 56

Facility equipment

fireplacekrbnon smoking areasparking place not guardedsauna
V Chatách Liptov môžete využívať obývací priestor so satelitnou TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchynku začlenenú do obývacej izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, balkón a terasu s výhľadom na hory a miestnosť na úschovu bicyklov a lyží.

Facility room

extra bedshower common

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballsurfridingtourist pathscyclo pathshorseback ridingminigolfrentalnatural poolwatersportsplaygroundbowlingbiliardcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingfitnesssquashtennisski servicefishingagrotouristics
V Liptovskom Trnovci je plážové kúpalisko, požičovňa športových potrieb, minigolf, prístav lodnej dopravy, prístav jácht, požičovňa člnov, vodná záchranná služba, výcvikové stredisko potápačov a trávnatá pláž. Každoročne sa tu rekreujú tisícky rekreantov. Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, minigolf, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou.

Tatralandia je najväčším vodným rajom na Slovensku. Aquapark vďaka zdroju termálnej vody víta svojich návštevníkov počas celého roka. Pre návštevníkov sú pripravené termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky, pre najmenších je to veľké detské ihrisko, nový obrí detský bazén s hradom Amazonia, detský kútik priamo v budove, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy.

The facility is spoken

speak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Liptovský Trnovec
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.