Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chata Lúčka

Vyšné Krátke , 034 91, Ľubochňa
 
Cottage
V pohodke chata dobrá dohoda na cene, ústretové jednanie. Pekné príroda a oddych odydych ... dakujeeme za všetko ešte raz a pozdravujeme :)
Ivo
95%
13.07.2015

Chata Lúčka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 20

Facility equipment

fireplacegarden sittinggrillparking place not guarded
Chata Lúčka je prevádzkovaná celoročne, ponúka ubytovanie pre 20 osôb v 2,3 a 4 posteľových izbách. K dispozícií je jedáleň a spoločenská miestnosť. Sociálne zariadenia su spoločné, zvlašť pre pánov a pre dámy. V lete hostia privítajú posedenie na vonkajšej terase alebo pri vybudovanom ohnisku s prístreškom, s veľkou obľubou využívanom hlavne na grilovanie a opekanie. Parkovanie je možné priamo pri chate na nestráženom parkovisku.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathscrosscountry skiinghuntingtmushroomingfishingsportschoolinthenaturesportchildcamps
Športové možnosti sú v blízkom okolí.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Ľubochňa
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.