Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Turčiansky Dvor starstarstar***

Košťany nad Turcom 23, 036 01, Martin
 
Boarding house

Newly open apartment house TURIEC *** in Turiec region offers accommodation in comfortable rooms and luxury suites, as well as restaurant, conference facilities, rental of sports equipment. Located just 5 km from ski resorts Jasenska Valley and Valcianska Valley and Martin Hoel. Maximum capacity of 45 beds.

Newly open apartment house TURIEC *** in Turiec region offers accommodation in comfortable rooms and luxury suites, as well as restaurant, conference facilities, rental of sports equipment. Located just 5 km from ski resorts Jasenska Valley and Valcianska Valley and Martin Hoel. Maximum capacity of 45 beds.

Zobraziť viac

Ubytovanie v Apartmánovom dome Turiec sme už odporučili všetkým známym, príbuzným a kolegom na pracovisku. Dobrý pomer ceny a poskytnutých služieb. Veľmi sa nám páčil štýl zariadenia - jednoduchosť v rustikálnom štýle, borovicový nábytok, útulnosť, vkusné dekorácie, dobre vybavená kuchynka. Veľkým plusom je príjemný majiteľ - ochota, ústretovosť, slušnoť.
Jan
100%
27.07.2010

Boarding house Turčiansky Dvor contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 72Kapacita reštaurácie: 130Kapacita salóniku: 40Prístelky: 18

Facility equipment

restaurantparking place guardedkrbnon smoking areasgarden sittinggourman
Reštaurácia je rozdelená na prízemie a poschodie, ktoré sú vzájomne prepojené schodiskom. Kapacita reštaurácie je 130 miest a letnej terasy 40 miest. Súčasťou reštaurácie je aj súkromný salónik s kapacitou 40 miest. Na poschodí je detský kútik, ktorý obsahuje bazén s loptičkami. Nechajte sa zlákať do reštaurácie Turčiansky dvor.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bedfridgeinternet
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, LCD televízorom a Wifi pripojením na internet.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathsrentalwatersportsbowlingbiliardcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingpoolsquashtennisski servicefishing
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarianspeak polish

Congressional options

Plánujete firemnú akciu? Chcete len spestrenie Vášho programu o rôzne pohybové aktivity alebo očakávate viac než len obyčajnú zábavu? Ponúkame Vám oboje. K dispozícii je Vám počas celého roka niekoľko rokovacích priestorov pre uskutočnenie kongresov, školení, seminárov, firemných prezentácií a iných spoločenských akcií.
Prečo sa nechať zviesť bočnou cestou a podľahnúť volaniu nenápadnej obce? Odhliadnuc od krásneho turčianskeho prostredia sa tu zoznámite aj s profesionalitou podčiarknutou dlhoročnými skúsenosťami, s výbornou kuchyňou a individuálnym prístupom. Budete sa cítiť naozaj ako hosť na úrovni, nie ako votrelec. Personál sa ku každému správa pozorne a úctivo. Reštaurácia s denným menu, ubytovanie s apartmánmi, wellnes či spoločenské akcie. Toto všetko má teraz spoločného menovateľa a to Turčiansky dvor. Uvažujete, kde by bola najlepšia vaša stužková, svadba, rodinná či firemná oslava? Váš problém má riešenie. Čo môže byť ideálnejšie ako príjemné miesto s ochotnými zamestnancami? Potrebujete poradiť, pomôcť alebo sa odbremeniť od časti svojich organizačných starostí? Žiaden problém. Turčiansky dvor sa zrodil, aby ste sa aspoň chvíľočku cítili ako v rozprávke.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Martin
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.