Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Touristic house (hostel) - Chata Baňa starstar**

Medzibrod , 976 96, Medzibrod
 
Touristic house (hostel)

Cottage Bana is located in the Low Tatras National Park in the picturesque valley of the village Medzibrod. Advantage of its position is absolute peace and privacy, offered to our visitors.

Cottage Bana is located in the Low Tatras National Park in the picturesque valley of the village Medzibrod. Advantage of its position is absolute peace and privacy, offered to our visitors.

Zobraziť viac

Strávili sme tu super oddychový víkend. Určite sa vrátime v lete - na opekačku.
Jano
95%
15.03.2012

Touristic house (hostel) Chata Baňa contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 30

Facility equipment

fireplaceenter dogsmoking/non smoking areagarden sittinggrillparking place not guarded
K budove patrí prekrytá vydláždená predná a bočná terasa s rozlohou približne 50 m2. Za ubytovňou i vedľa nej sú vytvorené ohniská, vhodné pre večerné táboráky a posedenie. Do areálu Turistickej ubytovne patrí aj rybník o rozlohe 14 árov s prekrásnym prostredím a s niekoľkými posedeniami vrátene dreveného altánku. V rybníku sa chovajú najmä pstruhy, lipne a kapry. Nachádza sa priamo za cestou a potokom asi 30 m od chaty.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bedshower common
Ponúkame Vám ubytovanie v niekoľkých, rôzne veľkých izbách. K dispozícii je spolu 6 izieb od dvoch do šesť postelí, v prípade záujmu aj prístelky. Na prízemní sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, barom, audio príslušenstvom, televíznym prijímačom, satelitom a videom, zariadená kuchyňa s komorou a hygienické zariadenia. V uzavretých priestoroch, ale nie na pevnej dlažbe spojenej s podlahou budovy, sa nachádza miestnosť s krbom a bufetom pre neubytovaných hostí, so športovými potrebami a tiež dreváreň. Na poschodí sa nachádzajú izby a hygienické zariadenia.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolcrosscountry skiinghuntingtmushroominggolffishing
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

The facility is spoken

speak englishspeak france
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Touristic house (hostel), Accommodation Medzibrod