Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Ubytovňa Malorka

Kapušianska 6, 071 01, Michalovce
 
Touristic house (hostel)
Byvali sme tu pocas nasej prac. cesty a bolo to tu fajn. Uplne postacujuce pre nasu partiu. Dalo sa dohodnut, v pohode majitel. naokolo su aj moznsti ako stravit volny cas.
Swen
95%
09.06.2017

Ubytovňa Malorka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 50Prístelky: 4

Facility equipment

smoking/non smoking areaparking place not guarded
K dispozícii je veľká spoločná kuchyňa, v ktorej využijete keramickú varnú dosku, elektrický varič, mikrovlnnú rúru, remosku, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, hriankovač, toaster a chladničku. Pre hostí sú pripravené 3 kúpeľne so sprchovacími kútmi a taktiež miestnosť s práčkou a žehličkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Facility room

social equipment in every roomTVshower commonfridgeinternet
Izby sú štandardne vybavené skriňami, samostatnými lôžkami, niektoré aj manželskými posteľami, televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, samostatnou toaletou a umývadlom. Jedenásť izieb je navyše dovybavených balkónom, na ktorom je povolené fajčiť.

Sports facilities

pooltermalpoolvolleyballfootballtourist pathscyclo pathswatersportstennisfishing
Počas voľných dní máte v blízkom okolí možnosť navštíviť viaceré hrady ako napr. Brekov, Bačkov, Čičava, Jasenov alebo Viniansky hrad pri Vinianskom jazere. Priamo na rieke Laborec neďaleko ubytovne môžete aj rybárčiť. Rybolov si užijete rovnako na vodnej nádrži Zemplínska Šírava, podobne ako rôzne vodné športy, plávanie či zábavu v Thermalparku Šírava. V zimnom období si lyžiari zalyžujú na svahoch Lyžiarskeho strediska Dargov a Ski Parku Chlmec.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Touristic house (hostel), Accommodation Michalovce