Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel pod Lipou starstarstarstar****

Harmónia 3018, 900 01, Modra
 
Hotel
Vynikajúci prvý dojem, celý pobyt na jednotku. Príjemný personál aj prostredie. Ďakujeme za všetko, prídeme si oddych k vám zopakovať.
Evka
100%
11.02.2016

Hotel pod Lipou contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 167Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 200Prístelky: 12

Facility equipment

depositrestaurantfireplaceenter dogbar daysmoking/non smoking areababychild game roomgarden sittingparking place not guardedgourman
Sme slovenskí. Pre našu kuchyňu nakupujeme len čisto slovenské produkty, ovocie, zeleninu a mäso od malých, kvalitných výrobcov, mnohé v bio kvalite. Slovenské jedlá pre Vás pripravujeme netradične, novým a moderným spôsobom. V rámci vybraných pobytov Vám ponúkame skutočnú poéziu pre Vaše chuťové poháriky – viacchodové degustačné menu. Počas letných mesiacov sú veľmi obľúbené grill party na letnej terase, či opekačky v prírodnom areáli rezortu.

Naša hotelová reštaurácia je držiteľom certifikátu Gurman AWARDS a zaradila sa medzi TOP nováčikov roka 2018. Tieto certifikáty udeľuje vydavateľ sprievodcu „Gurmán na Slovensku“ za poskytovanie výborných služieb a skvelej zážitkovej gastronómie, na základe doporučenia odborných hodnotiteľov, najlepších šefkuchárov a odborných zväzov.

Pre ochutnávky a riadené degustácie v uzavretej spoločnosti Vám ponúkame našu „Kajutu“, salónik s jedinečnou atmosférou, vyhradený nielen pre milovníkov dobrých rumov, koňakov, cigár a mora.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedminibarinternet
Ubytovanie v hoteli AVANA****
Očaríme Vás svojou rodinnou atmosférou, jedinečným dizajnom a individuálnym prístupom. V novom boutique hoteli AVANA**** Vám ponúkame štýlové a komfortné izby a apartmány s vyšším plošným štandardom, s dôrazom na architektonické detaily a technické novinky. Každá izba disponuje vlastným interaktívnym TV systémom s WiFi pripojením na internet, ako i individuálne ovládateľnou klimatizáciou a vykurovaním. Každý trezor v hotelových izbách disponuje elektrickou zásuvkou na nabíjanie mobilov alebo notebookov a ako novinku uvádzame aj výhodu pre našich ubytovaných hostí, ktorí počas pobytu môžu bezplatne využívať GOLF RANGE v Pezinku.
V novom boutique hoteli je Vám k dispozícii 13 dvojlôžkových izieb COMFORT s manželskými alebo oddelenými posteľami, 1 dvojlôžková izba TWIN s 2 oddelenými spálňami, 3 dvojlôžkové izby SIGNATURE ATTIC, 2 trojlôžkové izby FAMILY a 2 štýlové a priestranné apartmány. Každá izba disponuje možnosťou 1 – 2 prísteliek. Celková kapacita hotela je 44 pevných lôžok.

Ubytovanie v hoteli VILMA***
Zaujímavosťou rezortu je možnosť ubytovania v dvoch odlišných kvalitatívnych štandardoch (****/***). Pre hostí, ktorí vyhľadávajú jednoduchšie ubytovanie za priaznivú cenu, a popri tom chcú využívať všetky doplnkové služby rezortu, ponúkame štandardné izby hotela VILMA*** vo vzdialenosti 50 m od hotela AVANA**** a Eva****.
V hoteli VILMA*** sa nachádza spolu 14 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové izby s pevnou prísteľkou vhodné pre ubytovanie 4 osôb a 1 apartmán. Každá izba disponuje možnosťou 1 prístelky. Celková kapacita hotela je 57 a 12 prísteliek. Detskú postieľku poskytneme na vyžiadanie za poplatok.
Raňajky sú podávané formou bufetu v hoteli AVANA****.
V sezónnom období je k dispozícii denný bar so zimnou záhradou a letnou terasou s priamym vstupom do hotelovej záhrady s vonkajším bazénom, lehátkami a tuli vakmi.

Ubytovanie v hoteli EVA****
Očaríme Vás svojou rodinnou atmosférou, jedinečným dizajnom a individuálnym prístupom. V novom pavilóne EVA**** Vám ponúkame štýlové a komfortné izby a apartmány s vyšším plošným štandardom, s dôrazom na architektonické detaily a technické novinky. Každá izba disponuje vlastným interaktívnym TV systémom s WiFi pripojením na internet, ako i individuálne ovládateľnou klimatizáciou a vykurovaním. Každý trezor v hotelových izbách disponuje elektrickou zásuvkou na nabíjanie mobilov alebo notebookov a ako novinku uvádzame aj výhodu pre našich ubytovaných hostí, ktorí počas pobytu môžu bezplatne využívať GOLF RANGE v Pezinku.
V novom pavilóne EVA**** je Vám k dispozícii 27 dvojlôžkových izieb COMFORT s manželskými alebo oddelenými posteľami, 2 apartmány JUNIOR Suite a 1 moderný a priestranný EXECUTIVE apartmán. Celková kapacita hotela je 66 pevných lôžok.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathsrentalplaygroundcrosscountry skiingfitnesstennis
Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami a lanovým centrom je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Na požiadanie Vám radi zabezpečíme party stan. Areál si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez čerpania hotelového ubytovania.

K dispozícii sú: vonkajší letný bazén (15x10 m) a detský bazén (5x5 m) s prekrytím, záhrada s lehátkami a tuli vakmi, futbalové / basketbalové ihrisko s umelou trávou a osvetlením, 2 tenisové kurty s umelou trávou a osvetlením, pieskové ihrisko na beach volleyball, 2 ihriská na petanque (10 a 15 malých resp. 7 a 9 veľkých kurtov), lanový park Jelšovisko, dizajnové detské ihrisko Kon-Tiki, horské bicykle a e-bike, stolný tenis, požičovňa športových pomôcok, sezónny animačný program, turistika a bežecké lyžovanie (Malé Karpaty), zjazdové lyžovanie (Zochova chata, Pezinská Baba).

Svoju fyzickú kondíciu si môžete posilniť v posilňovni vybavenej modernými strojmi.

Wellness options

cosmeticsmassagereflexive massagearomatherapy massagewhirlpoolsauna
Oddýchnite si od každodenných starostí a rozmaznajte svoje telo i dušu v úplne novom wellness centre. Objavte blahodárne účinky našich sáun, zregenerujte sa vo vírivke, zaplávajte si v plaveckom bazéne a doprajte si uvoľňujúcu masáž.
Vybrať si môžete zo širokej ponuky masáži a procedúr. Doprajte si uvoľňujúcu thajskú masáž či kozmetickú procedúru od našich profesionálnych masérov a kozmetičky. Ich priaznivé účinky sú známe od nepamäti. Poziívne pôsobia na znižovanie stresu, pocitov úzkosti a únavy, poskytujú úľavu od bolesti a pocitom napätia, napomáhajú znižovať krvný tlak a stimulujú imunitný systém. Vyberte si z našej ponuky masáži a procedúr tú svoju.
Wellness sa nachádza na prízemí nového pavilónu EVA**** s výhľadom na záhradu.

The facility is spoken

speak englishspeak germany

Congressional options

sound systemcopyingorganizing servicesphotographprojection screeninternettelevisionscreenflip chart
hceli by ste usporiadať školenie, spoločenskú akciu či firemný večierok mimo mestského ruchu a zhonu? Hľadáte miesto s maximom súkromia v prírodnom areáli, kvalitnými službami a dobrým technickým vybavením? Coffeebreak alebo grilovačku na letnej terase uprostred prírody a čistého vzduchu? Robíme všetko pre to, aby každý jeden detail Vášho eventu dostal dostatok pozornosti. Sme ideálnym miestom pre firemné školenia, neformálne schôdzky manažmentu či spoločenské akcie do 100 osôb.

Prenájom celého podlažia hotela (exclusive floor use) s reštauráciou a letnou terasou prepojenou s konferenčnými priestormi a lobby barom Vám radi ponúkneme pre Vaše dokonalé súkromie. Nezabudnuteľný a exkluzívny zážitok z Vášho firemného či rodinného podujatia zvýrazní jeho forma v podobe tématickej party či garden party v prírodnom areáli hotela počas letných mesiacov.

K dispozícii sú:
sála EVA pre 200 hostí,
konferenčná sála AVANA pre 80 hostí,
konferenčná miestnosť VILMA pre 40 hostí,
salónik Kajuta pre 20 hostí,
poľovnícky salónik pre 8 hostí,
všetky konferenčné priestory s denným svetlom.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Modra
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.