Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chata Provence

Mýto pod Ďumbierom 391, 976 44, Mýto pod Ďumbierom
 
Cottage

Chata Provence is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a shared lounge. The accommodation is 43 km from Banská Bystrica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site.

The holiday home is equipped with 4 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen and a terrace.

 

Chata Provence is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a shared lounge. The accommodation is 43 km from Banská Bystrica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site.

The holiday home is equipped with 4 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped kitchen and a terrace.

 

Zobraziť viac

Nádherná chata, najkrajšia, v akej sme doposiaľ boli. Klobúk dolu, všetko štýlové a veľmi pekne upravené. Pridaná hodnota je lokalita, blízko k super aktrakciám v okolí. Ďakujeme za príjemný pobyt a vaše ústretové milé jednanie. Budeme vás odporúčaťďalej, zdraví vás celá naša posádka z BA.
Klaudia
100%
11.07.2019

Chata Provence contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 10

Facility equipment

fireplaceenter dogkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded
Chata je dvojpodlažná, disponuje vlastným vchodom a je tvorená priestrannou obývacou miestnosťou, prepojenou s kuchyňou a jedálenským kútom. Nachádza sa v nej taktiež kúpeľňa s toaletou a štyri spálne situované na poschodí.
Pre čas trávený v spoločnosti najbližších sme pripravili štýlovo zariadenú obývaciu miestnosť, v ktorej sa nachádza krb, LCD televízor so satelitným príjmom, veľký gauč, jedálenské sedenie. Gauč môže poslúžiť pre prespanie jednej osoby.
Rannú kávu si možno vychutnať na terase, ktorej východ vedie priamo z obývacej miestnosti.
Prízemie chaty dotvára vkusne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.
Celý objekt je zabezpečený bezplatným WiFi pripojením.
Veľké francúzske okná v obývacej miestnosti, zabezpečia pekný výhľad priamo na lyžiarsky vlek, ale aj záhradu v exteriéri chaty, kde možno využívať altánok s ratanovým posedením, gril, ohnisko, kotlík a záhradnú hojdačku.

Facility room

Spánok si môžete do sýtosti užiť v jednej zo štyroch spální. Pocit Provensálska Vám zaručia veľké kované postele. K dispozícii sú Vám 2-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou, a jedna 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným lôžkom. V poschodí chaty je pre Vaše pohodlie aj samostatná toaleta.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolcrosscountry skiingskatingmushroominggolffitnesstable tennis
Nielen deti sa môžu hrať bedminton alebo stolný futbal a stolný tenis.

Ak máte chuť poznávať okolie, vydať sa môžete po cyklotrasách a turistických chodníkoch Nízkymi Tatrami. Spoznávať sa dá Bystrianska jaskyňa, zahrať si golf na ploche Gray Bear Tále, okúpať sa v prírodnom kúpalisku Tále, relaxovať v bazénoch aj wellness centrách miestnych hotelov alebo navštíviť Lesnícky skanzen vo Vydrove s Čiernohronskou železničkou. V zime je lyžovanie ideálne v Ski centre Mýto aj na Chopku.

The facility is spoken

speak englishspeak polish
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Mýto pod Ďumbierom
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov