Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Drevenica na Mýte

Hlavná 128, 976 44, Mýto pod Ďumbierom
 
Wooden house
Krásna štýlová drevenička vv výbornej lokalite. Kuchyňa aj kúpelka krajšie ako doma. Vôňa dreva a ohňa v krbe, super relax. Chceme Vám ešte raz vyjadriť poďakovanie, oddýchli sme si a o to nám šlo. Baby z Blavy.
Monča a kamošky
98%
03.01.2018

Drevenica na Mýte contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 16Prístelky: 1

Facility equipment

enter dogsmoking/non smoking areakrbparking place not guarded

Sports facilities

termalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolplaygroundbowlingcrosscountry skiingskatingmushroominggolfpoolfitnessski servicefishing
Zimné aktivity: Ski centrum Mýto, Ski Tále, (bežkársky okruh a požičovňa bežiek), Ski Jasná Chopok Juh, Ski Čertovica, Ski Čierny Balog, množstvo bežeckých upravených tratí s nádhernými výhľadmi na okolitú prírodu na Chopok a Ďumbier, skialpinizmus na Chopku.
Letné aktivity: turistické trasy, hrebeňovky, ľahšie prechádzky v okolitej prírode, cykloturistika, splav Hrona, výlety Čiernohronskou železničkou, Lesnícky skanzen, Dobročský prales, Banícky náučný chodník, Jaskyňa mŕtvych netopierov, Bystrianska jaskyňa, Golfové ihrisko Gray Bear Tále, Jazero Krpáčovo a kúpalisko Tále, jazda na koni, Tarzania a veľké množstvo ďalších atrakcií.

The facility is spoken

speak englishspeak polish
Not satisfied with this accommodation? Check others: , Accommodation Mýto pod Ďumbierom