Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartments Slovakia - Ubytovanie Zobor

Martinská dolina 60A, 949 01, Nitra
 
Apartment
Ďakujeme za poskytnuté pohodlie a oddych vo tomto príjemnom prostredí. Keď budeme potrebovať prenocovať v Nitre, tak určite zase tu.
Janka a Paľo
100%
08.02.2021

Apartment Ubytovanie Zobor contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 14Prístelky: 3

Facility equipment

non smoking areasgarden sittingparking place not guardedair conditioning
Parkovanie pred apartmánom, vlastná terasa, miesto na večerné posedenie. Nastavenie teploty v apartmáne, klimatizácia v cene ubytovania, bezplatná wifi sieť a viac než 70 TV staníc.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedair conditionminibarfridgeinternet
APARTMÁN 1
Apartmán je vybavený troma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou a elektrickou varnou doskou. V samostatnej kúpeľni sa nachádza sprchový kút. Toaletná časť je samostatne oddelená.

APARTMÁN 2
Apartmán je vybavený troma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou a elektrickou varnou doskou. V samostatnej kúpeľni sa nachádza sprchový kút. Toaletná časť je samostatne oddelená.

Obidva APARTMÁNY ponúkajú televíziu s viac ako 70 digitálnymi programami a rádiom. Medzi náš štandard patrí aj bezplatná wi-fi sieť, nastavenie teploty v apartmáne a klimatizácia.
Káva a čaj sú grátis. V apartmánoch je taktiež možnosť zakúpenia vína, piva a nealkoholických nápojov (minibar).
Pred apartmánmi sa nachádza malá terasa s posedením. K dispozícii je vlastné parkovacie miesto pred apartmánom. Areál je uzatvorený a k dispozícii je diaľkové ovládanie na bránu.

ŠTÚDIO
Štúdio je vybavené dvoma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ. V štúdiu sa nachádza pohovka, ktorá môže byť využitá ako prístelka. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou a elektrickou varnou doskou. Štúdio sa nachádza v suteréne rodinného domu. V kuchyni sa nachádza sprchový box s príjemným osvetlením a rádiom. Toaletná časť je samostatne oddelená.

DOM
Dom je vybavený dvoma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ a jednou samostatnou posteľou. V dome sa nachádza aj pohovka, ktorá môže byť využitá ako prístelka. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou, sporákom s trúbou, umývačkou riadu a klimatizáciou.
Dom ma samostatne kúpeľňu so sprchovým kútom, kde sa nachádza aj automatická práčka. Toaletná časť je samostatne oddelená.

ŠTÚDIO a DOM ponúkajú televíziu s viac ako 70 digitálnymi programami a rádiom. Medzi náš štandard patrí aj bezplatná wi-fi sieť. Káva a čaj sú grátis. V dome je taktiež možnosť zakúpenia vína, piva a nealkoholických nápojov (minibar).
Pred štúdiom a domom sa nachádza terasa s posedením, k dispozícii je vlastné parkovacie miesto pred domom, areál je uzatvorený a k dispozícii je elektrické ovládanie brány.

IZBA 6
Izba je vybavená dvoma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ. K dispozícii je minibar s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou a klimatizáciou. V samostatnej kúpeľni sa nachádza sprchový box s umývadlom a kozmetickými potrebami spolu s toaletnou časťou.

IZBA 7
Izba je vybavená dvoma oddelenými posteľami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ. K dispozícii je minibar s chladničkou, mikrovlnkou, rv. kanvicou a klimatizácia. V samostatnej kúpeľni sa nachádza sprchový box s umývadlom a kozmetickými potrebami spolu s toaletnou časťou.

Naše ubytovanie ponúka televíziu s viac ako 70 digitálnymi programami a rádiom. Medzi náš štandard patrí aj bezplatná wi-fi sieť. Káva a čaj sú grátis. V izbe je taktiež možnosť zakúpenia vína, piva a nealkoholických nápojov (minibar).
Súčasťou izby je terasa s posedením a výhľadom na mesto. K dispozícii je vlastné parkovacie miesto pred apartmánom. Areál je uzatvorený a k dispozícii je diaľkové ovládanie na bránu.

Sports facilities

pooltermalpooltourist pathscyclo pathscrosscountry skiingfitnesstennis
Športové možnosti sú v okolí.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Nitra
 
Advertisement
Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.