Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation 3PL Apartmány

Piešťanská 2143/62, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
 
Apartment
vyborne ubytoko pocas nasej sluzobky v NMnV, ustretova dohoda s majitelom a max. pohodlie, vdaka za vsetko, pozdravujeme
Pítr a kolegovia
98%
12.02.2020

3PL Apartmány contains

Facility equipment

Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom a vybavený bezplatnou Wi-fi a satelitnou televíziou. Parkovisko je 24 hodín monitorované kamerovým systémom a zabezpečené alarmom, používanie parkoviska je bezplatné.
Nástup na ubytovanie je možný, ak je izba k dispozícii, a to po telefonickom dohovore so správcom.
V okolí sa nachádza reštaurácia, autoumyváreň, obchodné centrum a hypermarket.

Facility room

social equipment in every roomTVinternet
2 postelová izba 7,50 € /osoba /noc:
2 oddelené postele s vysokými matracmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, satelitná TV s plochou obrazovkou, písací stôl a priestranná šatníková skriňa, chladnička s mrazákom, parkovanie pri apartmáne, bezplatný Wifi internet,

3 postelová izba 7 € /osoba /noc:
3 oddelené postele s vysokými matracmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, satelitná TV s plochou obrazovkou, písací stôl a priestranná šatníková skriňa, chladnička s mrazákom, parkovanie pri apartmáne, bezplatný Wifi internet

4 postelová izba 6,50 € /osoba /noc:
4 oddelené postele s vysokými matracmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, satelitná TV s plochou obrazovkou, písací stôl a priestranná šatníková skriňa, chladnička s mrazákom, parkovanie pri apartmáne, bezplatný Wifi internet.

Sports facilities

pooltermalpooltourist pathscyclo pathsnatural pooltennis
3PL Apartmány majú výbornú polohu ako východiskový bod výletov po okolitých hradoch Tematín alebo Beckov, pamiatkach, ale i na turistiku a cykloturistiku v krásnej prírode Bielych a Malých Karpát ako aj Považského Inovca.
Ak holdujete aktívnemu oddychu určite zavítajte na Zelenú vodu, BikePark Kálnica alebo Veľkú Javorinu. Pre deti odporúčame návštevu Parku miniatúr v Podolí alebo Minifarmu v Lubine. Pre relax tela a duše môžete zase navštíviť kúpeľné mesto Piešťany.

Wellness options

Možnosti wellness sú v kúpeľnom meste Piešťany.

The facility is spoken

speak english
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Nové Mesto nad Váhom
 
Advertisement
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.