Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Drevenička Orava

KONTAKTUJTE NÁS LEN TELEFONICKY: 0918 576 263 , 029 55, Novoť
 
Cottage

Cozy wooden house in the middle of beautiful Orava nature near ski lifts. The cottage is located in a beautiful quiet mountain environment in the village Novoť.

Cozy wooden house in the middle of beautiful Orava nature near ski lifts. The cottage is located in a beautiful quiet mountain environment in the village Novoť.

Zobraziť viac

Príjemná atmosféra dreveničky, vôňa dreva, oheň v krbe. Veľmi sa nám páčilo. Ďakujeme za všetko, bolo tu rozprávkovo.
Stanka s rodinou
95%
29.01.2015

Cottage Drevenička Orava contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12

Facility equipment

fireplaceenter dogkrbnon smoking areasgrillparking place not guarded
WC, sprcha, veľká spoločenská miestnosť s krbom, drevo je v cene, 3 spálne, posteľná bielizeň k dispozícii, TV, altánok, grill, ohnisko, možnosť variť guľáš, možnosť parkovania priamo pri objekte.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolwatersportscrosscountry skiingmushroomingagrotouristics
Lyžiarske vleky je možné navštíviť v susedných obciach. Lanovkový vlek je možné navštíviť v Oravskej Lesnej, pre lyžiarov sú veľmi atraktívne aj vleky v Hruštíne a Krušetnici. Možnosť navštíviť aj zaujímavosti v blízkosti obce. Oravská priehrada je od objektu vzdialená 26 km.

The facility is spoken

speak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Novoť
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov