Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Fuňák starstarstar***

Oščadnica 754, 023 01, Oščadnica
 
Boarding house
utulne ubytovanie, krasne okolie, ideal pre deti a aktivny oddych, strava vyborna, chutilo vsetkzm. dakujeme a v zime nas tu mate zas :))
Anka
98%
20.11.2012

Boarding house Fuňák contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 16Kapacita reštaurácie: 30Kapacita kongresovových priestorov: 40Prístelky: 6

Facility equipment

restaurantfireplacechild game roomkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guardedsaunagourman
Penzión Fuňák ponúka svojím hosťom možnosť stravovania a príjemného posedenia v prostredí originálnej a nápaditej reštaurácie, ktorá ponúka široký sortiment jedál a nápojov, zmrzlinových a šľahačkových pohárov. Naša reštaurácia je zaujímavá najmä svojim barom, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku. Bar predstavuje vernú kópiu drevenice z prvej polovice 18. storočia.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bed
Všetky izby sú vybavené rádiom, TV s káblovou televíziou, bezplatným prístupom na internet (WIFI zóna), šatňovou skriňou a dvoma relaxačnými kreslami. Kúpelne sú vybavené sprchami, WC a umývadlom s osvetleným zrkadlom. V jednej z rodinných izbieb sa nachádza priestranný balkón z výhľadom na les.

Sports facilities

poolskiingfootballtourist pathscyclo pathsplaygroundbiliardcrosscountry skiinghuntingtmushrooming
V zimnom období ponúkame našim návštevníkom lyžovačku na svahoch najväčšieho vrchu Kysúc Veľkej Rače. Lyžiarske stredisko patrí k top strediskám na Slovenksu. K dispozícii je takmer 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, všetky sú zasnežované technickým snehom. Počet zjazdoviek: 13, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 4 červené (stredne ťažká), 2 čierne (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy - Stopa zdravia v dĺžke 1, 3 a 5 km. Počas zimnej sezóny premáva bezplatná skibusová doprava priamo do strediska Snow paradise Veľká Rača.
V letnom období je región Kysuce veľmi lákavý pre pešiu turistiku ale aj cykloturistiku. Pre našich návštevníkov je k dispozícií letná terasa, detské ihrisko, trampolína, futbalové ihrisko s umelou trávou, ktoré je súčasťou areálu. Na cykloturistiku a prechádzky po okolí slúži novovybudovaná „Zelená Cesta”, ktorá sa tiahne popri rieke.

The facility is spoken

speak englishspeak polish

Congressional options

projection screenscreenflip chart
Reštaurácia disponuje kapacitou 30 miest. Spolu so spoločenskou miestnosťou (kapacita 40 miest), ktorú penzión ponúka je vhodná na usporadúvanie rodinných osláv, firemných osláv, školení či seminárov, svadieb a iných významných príležitosti. Všetky akcie robíme za veľmi výhodné ceny! Pečieme výbornu pizzu za skvelé ceny. V reštaurácii je možnosť WIFI pripojenia na internet.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Oščadnica
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.