Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation XLSuite

Hollého 18A, 921 01, Piešťany
 
Apartment
Velmi dobre vybavené a pohodlné ubyko v kludnom prostredí. Všade bolo pekne čisto, aj v kúpelke. Oceňujem príjemné jednanie majiteľa a ústretovosť. Ešte raz vám chceme poďakovať.
Janka s deťmi
100%
18.03.2019

XLSuite contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 8Prístelky: 2

Facility equipment

disabled equipmentgarden sittinggrillparking place not guardedair conditioning
Apartmán na prízemí

Kuchyňa je kompletne vybavená ako v bežnej domácnosti - plynová varná platňa, elektrická rúra, mikrovlná rúra, varná kanvica, kombinovaná chladnička, automatická pračka, riady, príbory, hrnce. V obývacej hale je zabudovaná klimatizácia, ktorá obsiahne väčšinu priestoru apartmánu.
K dispozícii je aj žehliaca doska, žehlička, sušič na vlasy, neobmedzené WiFi pripojenie, TV s veľkým množstvom programov. Apartmán má kúpeľňu s vaňou a s toaletou a ďalšiu samostatnú toaletu, priamy vstup z obývacej haly na terasu.
V záhrade je možnosť grilovať.
Parkovanie je možné bezplatne priamo na ulici pred domom, prípadne po dohode za poplatok vo dvore objektu.
Detská postieľka na požiadanie k dispozícii.

Apartmán na 1. poschodí

Kuchyňa je kompletne vybavená ako v bežnej domácnosti - sklokeramická varná platňa, elektrická rúra, mikrovlná rúra, varná kanvica, kombinovaná chladnička, automatická pračka, riady, príbory, hrnce.
V obývacej hale je zabudovaná klimatizácia, ktorá obsiahne väčšinu priestoru apartmánu.
K dispozícii je aj žehliaca doska, žehlička, sušič na vlasy, neobmedzené WiFi pripojenie, TV s veľkým množstvom programov. Apartmán má kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Sports facilities

Možnosti trávenia voľného času oddychom a športom:
v blízkosti apartmánu: krytý a vonkajší bazén - 100 m, termálne kúpalisko - 1,1 km
v dosahu 500 m – 2,5 km: turistické trasy, cyklistické trasy, korčuliarske trasy, jazda na koni, golf, požičiavanie bicyklov, vodné lyžovanie a športy, detské ihrisko, bowling, squash, tenis, fitnes, rybolov, liečebné procedúry v kúpeľoch.

The facility is spoken

speak englishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Piešťany
 
Advertisement
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.