Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Pension Benátky starstarstar***

Topoľčianska 1, 921 01, Piešťany
 
Boarding house

We invite you to visit our guest-house Benatky in spa town Piestany, immediately next to the Spa island. In its quiet environment to enjoy your pleasant moments of comfort with tasty treats and beverages. We offer accommodation in double bedrooms and apartments. Our guest house has its own distinctive atmosphere and is an ideal place for your celebrations, meetings or holidays.

We invite you to visit our guest-house Benatky in spa town Piestany, immediately next to the Spa island. In its quiet environment to enjoy your pleasant moments of comfort with tasty treats and beverages. We offer accommodation in double bedrooms and apartments. Our guest house has its own distinctive atmosphere and is an ideal place for your celebrations, meetings or holidays.

Zobraziť viac

Romantické prosttredie, chutné jedlo, krásne Piešťany, dobré masáže. Čo viac dodať. Len to, že sa sem chceme vrátiť.
Mony
98%
20.11.2012

Pension Benátky contains

Facility equipment

depositrestaurantenter doggaragevineroomgarden sittinggrillparking place not guardedgourman
Rešturácia disponuje maximálnou kapacitou 100 miest. Reštauráčná časť je celá presklenná s nádherným výhľadom na mŕtve rameno Váhu. Prostredie svojou kľudnou a romantickou atmosférou je tým najvhodnejším miestom pre Vašu svadbu alebo oslavu.

Kaviareň sa tak isto nachádza na prízemí penziónu a jej atmosféru dotvárajú benátske fresky akademického maliara Ladislava Sulíka.

Jedná z najväčších domén nášho penziónu je nádherná terasa priamo nad vodou. V letných mesiacoh Vám náš šéfkuchár pripraví grilované špeciality priamo na terase. .

V celom penzióne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie zdarma. Ak potrebujete pracovať prostredníctvom notebooku, sme na to pripravení.

Parkovanie sa nachádza hneď vedľa penziónu. K dispozícii máme 20 parkovacích miest, ktoré sú pre hostí zdarma.

Penzión Benátky je ideálnym prostredím na organizovanie osláv, firemných akcií alebo svadieb. Náš personál je Vám vždy k dispozícii.

Penzión je situovaný priamo v teplom ramene Váhu a v objatí prírody. Celá táto scenéria vytvára nezameniteľné prostredie, ktoré inde v Piešťanoch nenájdete.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedminibarfridge
V ponuke ubytovania máte na výber z 3 druhov izieb. Izby majú označenie Standart, Comfort a Apartmán a líšia sa svojim vybavením.

Sports facilities

pooltermalpoolvolleyballfootballsurfridingtourist pathscyclo pathsminigolfnatural poolwatersportsplaygroundskatinggolffitnesstennisfishing
Náš penzión sa nachádza v blízkosti kúpeľného ostrova, ktorý je oázou pokoja a relaxu, ale ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Ponuku na voľný čas dopĺňa bohatý kultúrny program spoločenského centra, ale aj deväť jamkové golfové ihrisko a vonkajšie termálne kúpalisko „Eva“. Piešťany disponujú cyklookruhom Sĺňava, ktorý je dlhý 11 950 metrov a je vhodný pre peších, kolieskových korčuliarov a cyklistov. Na cyklookruhu sa nachádza vodnolyžiarsky areál wakesoul. Vhodné trasy na turistiku a cykloturistiku sú Červená veža a Havran odkiaľ je nádherný výhľad na scenériu mesta.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak russian

Congressional options

sound systemorganizing servicesprojection screeninternetmicrophonescreenflip chart
Školiacia miestnosť pre 60 kino sedenie a 40 školské sedenie. Prenájom ozvučenia, mikrofónu, projektora, ukazovátka, 3 krát filpchart. Parkovanie pre 15 áut zdarma. Občerstvenie – coffee break, grilovačka na terase. Teambilding, geocaching, možnosti v okolí: vodné lyže, golf, tenis, bowling. V prípade záujmu o firemnú akciu nás prosím kontaktujte.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Piešťany
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny