Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel BORINKA starstarstar***

Podhájska 493, 941 48, Podhájska
 
Hotel
Dobrý dEň, do Podhájskej chodíme každý rok, tentoraz sme boli tu v Borinke. Bolo úžasne.Tešíme sa zase nabudúce.Paulínka s manželom.
Pavla
98%
22.09.2020

Hotel BORINKA contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 100Prístelky: 10

Facility equipment

depositrestaurantcaffesouvenirshop chemistparking place not guarded
V hoteli sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou, ktorá poskytuje aj predaj suvenírov, pohľadníc, drogérie, nealko nápojov, atď. V priestoroch recepcie je wifi free zóna.

Hotel ponúka aj možnosť polpenzie. Stravovanie hotelových hostí je zabezpečené v reštaurácii Jazmín v blízkosti hotela. Súčasťou hotela je kaviareň vhodná na usporiadanie seminárov, školení, rodinných podujatí, či sympózií.

Parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Výhodou hotela je možnosť vstupu do areálu kúpaliska viac krát denne spojovacou chodbou, ktorá umožňuje prechod až do Wellness centra Aquamarin.

Facility room

social equipment in every roomradioTVtelephoneextra bedminibarinternet
Vkusne zariadené 2 a 3 lôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom, rádiom, minibarom, trezorom (za poplatok). Apartmány sa skladajú z obývačky a spálni - sú klimatizované. Všetky izby majú balkón alebo terasu so sedením.

Sports facilities

pooltermalpool

Wellness options

Wellness centrum Aquamarin ponúka ideálny priestor pre oddych. Návštevníkom je k dispozícii vnútorný a vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, vodný bar, botanická záhrada. Bazénový svet ponúka 9 bazénov a množstvo vodných atrakcií .Vitálny svet ponúka služby pre relax (sauny, tropický tunel, vodné peklo, morský kúpeľ, tepidárium, ľadopád, vedro odvahy, ochladzovací bazén).

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Podhájska
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.