Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Private accommodation - Privát u Martina

SNP 17, 976 66, Polomka
 
Private accommodation

We provide accommodation in a family house throughout the whole year, it is located in the outskirts of the village with easy access to the house and parking in the yard. Accommodation is situated in the ground floor, with separate entrance.

We provide accommodation in a family house throughout the whole year, it is located in the outskirts of the village with easy access to the house and parking in the yard. Accommodation is situated in the ground floor, with separate entrance.

Zobraziť viac

Super ubytovanie pekná izba dobra cena ústretový domáci pohodové posedenie vonku. Iste sa ešte vrátime.
Noro
97%
23.03.2018

Private accommodation Privát u Martina contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 10

Facility equipment

disabled equipmentkrbgarden sittingparking place not guarded
Vo dvore je Vám k dispozícii štýlovo zariadené kryté posedenie, zabezpečené pre trávenie príjemných chvíľ aj v nepriaznivom počasí. Vo vonkajšom murovanom krbe Vám ponúkame možnosť pripraviť si grilované špeciality a alebo chutný guláš v kotlíku. Počas letného obdobia si môžete zahrať šípky, stolný tenis. Parkovanie je zabezpečené priamo v uzavretom dvore.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedinternet
V apartmáne sú dve spálne, jedna je vybavená manželskou posteľou, samostatnou posteľou a poschodovou posteľou (spolu 5 lôžok). V druhej izbe sa nachádzajú 4 samostatné postele s možnosťou prístelku (spolu 5 lôžok). Celková kapacita ubytovania s prístelkami je max.10 osôb. Apartmán je vybavený priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. K dispozícii je odkladací priestor, v ktorom je umiestnená chladnička s mrazničkou.

Sports facilities

poolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingcrosscountry skiinghuntingtmushrooming
Počas zimného obdobie môžete využiť lyžiarsky vlek Bučník, ktorý je priamo v obci Polomka, v okolí sú ďalšie lyžiarske strediská – Mýto pod Ďumbierom, Chopok, Telgárt. Vo vedľajšej obci Závadka nad Hronom, vzdialená cca 5km, je krytá plaváreň so saunou s celoročnou prevádzkou. V letných mesiacoch okrem turistických vychádzok do okolia za návštevu stojí aj Lesnícky skanzen a Čiernohorská železnica v Čiernom Balogu, návšteva Bystrianskej jaskyne, Dobšinskej ľadovej jaskyne.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Private accommodation, Accommodation Polomka