Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Private accommodation - Privát u Martina

SNP 17, 976 66, Polomka
 
Private accommodation
Super ubytovanie pekná izba dobra cena ústretový domáci pohodové posedenie vonku. Iste sa ešte vrátime.
Noro
97%
23.03.2018

Private accommodation Privát u Martina contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 9Prístelky: 1

Facility equipment

fireplacekrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded
Vo dvore je k dispozícii štýlovo zariadené kryté posedenie pre trávenie príjemných chvíľ aj v nepriaznivom počasí. Vo vonkajšom murovanom krbe ponúkame možnosť pripraviť si grilované špeciality. V letnom období sa môžete osviežiť vo vyhrievanom relaxačnom bazéne v záhrade, v ktorej môžete ochutnať naše dozrievajúce dobroty. Záhrada zároveň ponúka priestor pre vaše deti na rôzne hry. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedinternet
V apartmáne sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa s plynovým šporákom, elektrickou rúrou, varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, hriankovačom, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, televízorom so satelitom. V kuchyni príjemnú atmosféru večerného posedenia dopĺňa krb a vinotéka. Pripravené sú pre vás dve izby, v jednej je manželská posteľ, jedna samostatná posteľ a poschodová posteľ, druhá izba je zariadená 4 samostatnými posteľami s možnosťou prístelku. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V celom objekte môžete využívať bezplatné pripojenie na WIFI.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingplaygroundcrosscountry skiingmushroominggolftennis
Nezabudnuteľným zážitkom je výstup na rozhľadňu Polomské očko, ktoré je sprístupnené celoročne. V letných mesiacoch okrem turistických vychádzok môžete v okolí navštíviť viadukt v Telgárte, Lesnícky skanzen a Čiernohorskú železnicu v Čiernom Balogu, Bystrianskú jaskyňu, rozhľadňu v Brezne a na Zbojskách, Dobšinskú ľadovú jaskyňu. Pre športovcov je v letnom období pripravená dráha na inline korčule, v zimnom období ľadová plocha.

Počas zimného obdobia si môžete vychutnať lyžovačku v miestnom lyžiarskom stredisku Polomka - Bučník, ktorý je vzdialený od ubytovania cca 1km. V okolí sú ďalšie lyžiarske strediská – Mýto pod Ďumbierom, Chopok, Tále a Telgárt. Vo vedľajšej obci Závadka nad Hronom, je krytá plaváreň so saunou s celoročnou prevádzkou.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Private accommodation, Accommodation Polomka