Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Slniečko Duchonka

Rekreačná oblasť Duchonka 1030, 956 22, Prašice
 
Boarding house

Guest-house Slniecko is located in the recreation area Duchonka, which lies 17 km from the town Topoľčany and mountain range Povazsky Inovec in beautiful surroundings birch grove 250m from water dam. Guest house is a newly reconstructed building known from past as cottage Ozeta. It has two spacious four-bedded rooms with a total capacity of 70 beds. Each room has its own bathroom, rooms have TV and balcony.

Guest-house Slniecko is located in the recreation area Duchonka, which lies 17 km from the town Topoľčany and mountain range Povazsky Inovec in beautiful surroundings birch grove 250m from water dam. Guest house is a newly reconstructed building known from past as cottage Ozeta. It has two spacious four-bedded rooms with a total capacity of 70 beds. Each room has its own bathroom, rooms have TV and balcony.

Zobraziť viac

aj napriek tomu že v penzione bol v čase našej dovolenky ubytovaný detský tábor,prežili sme krásny týžden plný zábavy,
katarína
100%
22.08.2010

Boarding house Slniečko Duchonka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 85Kapacita reštaurácie: 80Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 80

Facility equipment

disabled equipmentrestaurantfireplaceenter doggaragechild game roomkrbnon smoking areasgarden sittingparking place not guardedair conditioning
Penzión Slniečko je zárukou vydarenej školy v prírode! Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Okrem škôl v prírode je možné v penzióne organizovať aj letný detský tábor. Lákadlom penziónu je perfektný vonkajší bazénik, trampolína, športoviská a ďalšie atrakcie pre deti. Samozrejmosťou je denne čerstvá strava. Deti si môžu raňajky užiť z bohatej ponuky raňajkového bufetu, na desiatu ich čaká vždy čerstvé ovocie, olovrant - domáce nátierky, tvarohová pena či koláčik ako od babičky. Ani bezlepková, bezlaktózová, diabetická, vegetariánska či iná špecifická strava nie je problém.

Penzión Slniečko je ideálnym miestom pre váš sviatočný deň. Po mnohých skúsenostiach radi pripravíme nezabudnuťeľný zážitok vám i vašim pozvaným hosťom. Veľkú pozornosť venujeme individuálnym stretnutiam, na ktorých vyladíme váš slávnostný deň do najmenších detailov, poradíme s výberom menu, sladkými i slanými dobrotami. Základná cena svadobného menu od 27 € / osoba zahŕňa: prípitok, predjedlo, polievka, I. hlavné jedlo, II. hlavné jedlo, kapustnica. Možnosť priniesť vlastný alkohol a nealko, svadobná hostina formou bufetu, zvýhodnená cena ubytovania pre svadobných hostí, novomanželská izba GRÁTIS s malou pozornosťou od nás, uzavretá spoločnosť počas svadby, či obrad priamo v Penzióne Slniečko.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedinternet

Sports facilities

termalpoolvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingminigolfrentalnatural poolwatersportsplaygroundhuntingtmushroomingtennistable tennisfishingsportschoolinthenaturesportchildcamps
K dispozícii je multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, vonkajší bazén, plážový volejbal.
Penzión Slniečko je ideálnym štartovacím miestom za miestnymi prírodnými krásami. Lesy v okolí Duchonky ponúkajú príjemné prechádzky alebo cykloturistiku po vyznačených cyklotrasách. V lesoch sa dobre darí hubám a iným lesným plodom. Najznámejšia cyklotrasa je Kulháň - Duchonka - dolina potoka Železnica. Nenáročná, dobre značená cyklistická trasa s prevažne miernym stúpaním vedúca lesníckym náučným chodníkom a údolím bývalej lesnej železnice baróna Stummera z roku 1913. Cesta väčšinou vedie v tieni stromov a je vhodná aj pre deti. Pre zdatnejších cyklistov je vhodný modrý okruh spájajúci 3 priehrady v okolí: Duchonku, Nemečky, Tesáre a jeho súčasťou je aj návšteva Topoľčianskeho hradu.

The facility is spoken

speak englishspeak polish

Congressional options

sound systemDVD plyerlive musicorganizing servicescomputerprojection screeninternettelevisionmicrophonescreenflip chart
Chcete sa zabaviť s kolegami, zašportovať si, oddýchnuť či načerpať novú inšpiráciu? Penzión Slniečko je priam stvorený na usporiadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií. Animačný program, nafukovacie atrakcie, riadenú degustáciu vín, cimbálovú muziku, DJ či dokonca kúzelníka s mikromágiou pre dospelých vieme ponúknuť vašim zamestancom alebo obchodným partnerom. Či chcete si vychutnať pohodu pri ohnisku, grilovaní a varení gulášu? Zabezpečíme podľa požiadaviek. Školenie, prezentácia, workshop? Pripravíme vám priestor s dataprojektorom, flipchartom i ozvučením. Coffee break podľa želania, stačí si len vybrať!
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Prašice
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.