Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - Čierny Orol starstarstar***

Námestie baníkov 17, 048 01, Rožňava
 
Hotel

Hotel Black Eagle** is located in the centre of the square and is established in historical building from the 15th century. Accommodation is suitable for business managers, families, random tourists, but also for small bus tours or cyclists throughout the year.

Hotel Black Eagle** is located in the centre of the square and is established in historical building from the 15th century. Accommodation is suitable for business managers, families, random tourists, but also for small bus tours or cyclists throughout the year.

Zobraziť viac

Velmi pekné ubytovanie, chutné jedlo, príjemný personál, všetko na úrovni. Ďakujeme, vrátime sa radi a dúfame že čoskoro.
Olinka a Peťo
100%
17.09.2012

Hotel Čierny Orol contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 30Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 12Kapacita kaviarne: 20Kapacita salóniku: 12Prístelky: 5

Facility equipment

disabled equipmentrestaurantparking place guardedenter dogchild game roomvineroomcaffegarden sittingexchangesouvenirshop chemistparking place not guardedgourman
Výborná kuchyňa s majstrami kuchármi, milý personál a zodpovedné vedenie hotela sú garanciou, že z nášho zariadenia odídete spokojní. Pre reštauračné služby Hotela*** Čierny orol sú charakteristické tradičné slovenské a stredoeurópske jedlá pripravované z čerstvých surovín. Ponúkame široký sortimenet mäsitých, bezmäsitých, vegetariánskych a rybacích jedál. Ponúkame aj detské porcie, resp. jedlá pre dvoch. Rovnako pestrý je aj nápojový lístok.

Dobová kamenná pivnica ponúka možnosť osvieženia širokým sortimentom nápojov. Je príjemným miestom na posedenie, prípadne pre oslavy, svadby alebo stretnutia. Dvorová časť Hotela***Čierny orol má okrem uzamykateľného a kamerovým systémom stráženého parkoviska aj okrasnú časť, v ktorej je altánok-letná terasa, s okrasnou zeleňou, skalkou a jazierkom s rybičkami a leknami. Pre mamičky a ich deti je vystavané detské ihrisko.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedminibar
Hotel*** Čierny orol ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbarierovým prístupom.

Sports facilities

skiingtourist pathscyclo pathsfitnesstennis
Národný park Slovenský raj sa nachádza vo východnej časti Slovenska 30 km od Rožňavy. Turisti a vyznávači horských športov sem prichádzajú v každom ročnom období. V južnej oblasti národného parku sa nachádza priehrada Palcmanská maša s dobrými podmienkami pre rybárov. Lyžiarske strediská sú na Dedinkách, Mlynkách, Dobšinej, Vyšnej Slanej a Rejdovej.

Wellness options

massagesauna

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarianspeak russian

Congressional options

Pre firmy ponúkame okrem pracovných obedov a slávnostných recepcií, aj priestory na prezentáciu svojich produktov, školenie pracovníkov a pod.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Rožňava
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.