Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - Kormorán starstarstarstar****

Pri hrádzi 33, 931 01, Šamorín
 
Hotel

You will feel in our rooms really comfortable. All rooms have standard equipment like their own bathrooms with toilet, TV, mini-bar, vault and hair-dryer. Hotel guests should not miss a unique opportunity to taste a menu of more than a hundred different dishes and regional culinary specialities.

You will feel in our rooms really comfortable. All rooms have standard equipment like their own bathrooms with toilet, TV, mini-bar, vault and hair-dryer. Hotel guests should not miss a unique opportunity to taste a menu of more than a hundred different dishes and regional culinary specialities.

Zobraziť viac

bol som veľmi spokojný s hotelom. Jeden z najlepších v akých som býval
Jozef
93%
01.11.2010

Hotel Kormorán contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 172Kapacita baru: 120Kapacita kaviarne: 80Kapacita salóniku: 120Kapacita kongresovových priestorov: 200

Facility equipment

depositrestaurantparking place guardedenter dogbar daysmoking/non smoking areabar nightdiscovineroomgarden sittinggrillexchangesouvenirair conditioninggourman
Hotel Kormorán ponúka organizovanie firemných večierkov a osláv, ale aj viacero športových a oddychových možností a podujatí pre firmy. Disponuje parkom o rozlohe 18ha s vonkajšími športoviskami, jazerom a rotundou vhodnou na grilovačky a firemné posedenia.

Facility room

social equipment in every roomradioTVtelephoneaudiovideotechnologyextra bedroom serviceminibarfridgeinternet
Hotel Kormorán Vám ponúka komfortné ubytovanie v 6 jednoposteľových a 49 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Jeho celková kapacita je 172 lôžok. Pre náročnejších hostí sú pripravené apartmány. K štandardnému vybaveniu každej z nich, okrem vlastnej kúpeľne s WC, patrí aj TV prijímač, internet na izbách, minibar, trezor, sušič vlasov a samozrejme room service (na požiadanie zabezpečenie prania a žehlenia a iné požiadavky).

Sports facilities

poolvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolwatersportsfitnesstennisfishing
Hotel Kormorán ponúka viacero športových a oddychových možností pre firmy, ale aj jednotlivcov. Je ideálnym miestom na usporiadanie teambuildingových aktivít pre Vašu firmu ako aj sústredení pre Váš športový klub. Areál ponúka veľa možností na aktívny tréningový proces. Široká paleta športovísk, vysoký štandard služieb ako i bohatá ponuka relax a fitness centra umožňuje športovcom zvyšovať svoju kondíciu.
Areál Hotela ponúka napríklad: - využitie medzinárodnej cyklistickej trasy Viedeň – Bratislava – Budapešť. - zapožičiavanie bicyklov, kolieskových korčúľ, či iných športových potrieb - tenisový kurt, futbalové, basketbalové, nohejbalové, petangové ihrisko, ihrisko plážového volejbalu.

Wellness options

massagereflexive massagebubble bathwhirlpoolsauna
K hotelu patrí aj celoročne otvorené „Relax, spa & wellness centrum“, ktoré poskytuje možnosť relaxácie pod vedením odborného personálu. K dispozícii je fitness, špičkový vonkajší hydromasážny bazén – jacuzzi pre 6 osôb, s osvetlením a 36°C vodou, vnútorný hydromasážny vírivý bazén, suchá a mokrá sauna, masáže.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak francespeak hungarianspeak russianspeak italian

Congressional options

sound systemDVD plyertranslatorcopyingorganizing servicescomputervideo cameraprojection screeninternetvideo recordermicrophonescreenflip chart
Hotel Kormorán v Šamoríne je situovaný do tichého prostredia na brehu Dunaja. Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúkame možnosť organizovania konferencií, kongresov, seminárov, školení, výstav, ako aj svadieb a rôznych firemných či rodinných osláv.

Pre kongresy a konferencie má Hotel Kormorán k dispozícií veľkú kongresovú sálu s kapacitou do 200 miest s miestnosťou simultánneho tlmočenia a a menšie priestory so 40 alebo 25 miestami. Počas akcií je otvorený aj Coffee bar s vyhliadkovou terasou, kde je možnosť podávania coffee breakov.

Slávnostná sála má kapacitu 120 ľudí, Zlatý salónik 40 ľudí, Bar Lagúna 120 ľudí, Prezidentský salónik 28 ľudí, Terasa 150 ľudí, Reštaurácia/Kaviareň 80 ľudí, Čierna perla 60 ľudí.

Ku konferenciám a kongresom patrí aj technika – dataprojektory, flipcharty, tri druhy veľkosti plátna, mikrofóny (drôtový, bezdrôtový), laserové ukazovadlo, videokamera, CD/DVD prehrávač, televízor, meotar (spätný projektor), rečnícky pult, tlmočnícke služby podľa objednávky.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Šamorín
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.