Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Stefani starstarstar***

Tatranská 393, 053 11, Smižany
 
Boarding house

Pension Stefani is located in the village Smizany near the Slovak Paradise on the main road route between Poprad - Kosice. Picturesque scenery offers a memorable view of the peaks of the High Tatras. Our hotel is easily accessible by car we offer parking in a closed park in the yard.

Pension Stefani is located in the village Smizany near the Slovak Paradise on the main road route between Poprad - Kosice. Picturesque scenery offers a memorable view of the peaks of the High Tatras. Our hotel is easily accessible by car we offer parking in a closed park in the yard.

Zobraziť viac

Super ubytovanie a krásne okolie.
Svetlana
100%
22.08.2012

Boarding house Stefani contains

Facility equipment

restaurantparking place guardedfireplaceenter dogsmoking/non smoking areagarden sittingshop chemist
V penzióne sa nachádza reštaurácia s celodennou prevádzkou a kapacitou 120 miest. Reštaurácia je vhodná aj na rodinné oslavy, promócie, svadby, stretnutia a pracovné posedenia. V letnom období Vám ponúkame možnosť posedenia na letnej terase s ohniskom, v areáli je k dispozícii detské ihrisko – kolotoč, pieskovisko, hojdačky, detský kútik. Ponúkame vystúpenie hudobnej skupiny INTER počas osláv, svadieb, posedení vo výhodnej cene. Jedlá si môžete pripravovať aj individuálne v kuchynke s krbom. Vybavenie kuchynky: chladnička, sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, inventár.

Každý, kto sa ubytuje v niektorom z našich zariadení aspoň na dve noci, získa Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. Vlastník karty má nárok na 5% zľavu pri vybraných jedlách zo stáleho jedálneho lístka.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bedfridgeinternet

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalwatersportsbowlingmushroomingsquashtennis
Rekreačné možnosti: vyhliadkové lety, požičovňa bicyklov, ponuka služieb horského vodcu, pestré možnosti na turistiku, vysokohorská turistika, zlaňovanie. Termálne kúpalisko Vrbov, Aquapark Poprad, kúpalisko a krytá plaváreň Spišská Nová Ves.

Tiež si môžete vychutnať prechod cez roklinu Kyseľ, ktorá je otvorená po 40 rokoch atraktívnou formou ferraty, teda zabezpečenej cesty vybavenej istiacimi fixnými lanami a železnými stúpačkami, samozrejme so zapožičaním výstroje priamo u nás. Z dôvodov ochrany prírody bude možné ferratu využívať len v období od 15. júna do 31. októbra.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish

Congressional options

Miestnosť na konferencie s audiovizuálnou technikou.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Smižany
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.