Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Privát FAMILY***

Smrdáky 143, 906 03, Smrdáky
 
Private accommodation
Boli sme tu ubytované počas našej prac. cesty. Veľmi príjemné prekvapenie, čisté a prakticky zariadené izby. Chceme poďakovať aj za ústretovú komunikáciu. Pozdravuje Naďka a kolegyne z BA.
Nadežda
98%
03.12.2020

Privát FAMILY contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 6Prístelky: 3

Facility equipment

garden sittinggrillparking place not guarded
SPOLOČENSKÁ IZBA vybavenie: mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl, indukčná dvojplatnička, zariadený kuchynský kútik.

Hosťom je k dispozícii altánok s posedením a grilom, práčka a sušička za príplatok a bezplatné parkovanie.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridgeinternet
I. Izba
Izba sa nachádza na 1. poschodí domu a má samostatný vchod z dvora cez schodisko. Izba je dvojposteľová s možnosťou prístelky. Vybavenie izby: TV, WiFi, sprcha, WC, zariadený kuchynský kútik, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl.

II. Izba
Izba sa nachádza na 1. poschodí domu a má samostatný vchod z dvora cez schodisko. Izba je dvojposteľová s možnosťou prístelky. Súčasťou izby je vstupná miestnosť, kde je jedálenský stôl so stoličkami. Z tejto miestnosti je vchod do kúpeľne a izby. Vybavenie izby: TV, WiFi, sprcha, WC, zariadený kuchynský kútik, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl.

III. Izba
Izba sa nachádza na prízemí domu a má samostatný vchod priamo z dvora. Izba je dvojposteľová s možnosťou prístelky. Z izby je vchod do spoločenskej miestnosti. Vybavenie izby: TV, WiFi, sprcha, WC, chladnička.

Sports facilities

tourist pathscyclo pathsgolfpool
PENATI GOLF RESORT Šajdíkove Humence sa nachádza 13 km od Kúpeľov Smrdáky. Penati Golf Resort je na Slovensku ojedinelý projekt. Prvý areál u nás, ktorý svojou neobvyklou rozlohou na ploche 217 hektárov okrem 36-jamkového golfového rezortu svetových parametrov ponúka pestré možnosti na relax, aktívny oddych a kvalitné trávenie voľného času.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Private accommodation, Accommodation Smrdáky