Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión & Bar NATALI

Obrancov mieru 269, 053 14, Spišský Štvrtok
 
Boarding house
Veľmi pekný interiér našej izby, bola útulne a zároveň prakticky zariadená. Cítili sme sa ako doma, za čo vám patrí veľká vďaka. Všade bolo čisto. Raňajky boli výborné, ako domáce. Je to fajn, stretnúťústretový personál v príjemnom prostredí. Pozdravuje vás celá naša posádka :)
Lucka
100%
23.06.2020

Penzión & Bar NATALI contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 24Kapacita reštaurácie: 45Prístelky: 4

Facility equipment

restaurantbar daychild game roomgarden sittinggrillparking place not guarded
Ponúkame vám bohaté kontinentálne raňajky.
Penzión Natali ponúka možnosť usporiadania rodinných osláv a firemných akcií v reštaurácií s terasou s kapacitou 45 osôb alebo na letnej terase s kapacitou 30 osôb, s možnosťou grilovania.

Facility room

social equipment in every roomTVinternet
Penzión Natali je vybavený modernými izbami so samostatnou kúpeľňou s WC, televízorom so satelitným príjmom a možnosťou bezplatného pripojenia na internet.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathscrosscountry skiing
Z penziónu je výborná dostupnosť (len 6 km) k sprístupneným turistickým chodníkom Slovenského raja, ktorý je považovaný za jednu z najkrajších prírodných krás Slovenska. Jeho členitý terén vytvorený roklinami, potokmi s vodopádmi, tiesňavami a kaňonmi, v náročnejších úsekoch zdolateľný s technickými pomôckami, láka každoročne veľké množstvo návštevníkov.

Osvieženie ponúka blízky Thermal park Vrbov alebo Aqua Spa Gánovce, prechádzky tatranskými dolinami si môžete užiť v neďalekých Vysokých Tatrách.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Spišský Štvrtok
 
Advertisement
Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.