Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión a Pizzeria Alžbetka

SNP 121, 013 24, Strečno
 
Boarding house

The property has an excellent location. Located on the access road to the village for pedestrians and cyclists. The accommodation is in single, double and triple rooms. Each room has its bathroom, shower, satellite TV, and WIFI internet connection.

The property has an excellent location. Located on the access road to the village for pedestrians and cyclists. The accommodation is in single, double and triple rooms. Each room has its bathroom, shower, satellite TV, and WIFI internet connection.

Zobraziť viac

Výborná poloha ubytovania, v blízkosti je autobusová zastávka s priamym spojom do Žiliny a Martina. Neďaleko sú kompa cez Váh, hrady Strečno a Starhrad, plte. Personál je ústretový, ochotný poskytnúť potrebné informácie. Vybavenie izieb je komfortné.
Ivana
100%
24.02.2015

Penzión a Pizzeria Alžbetka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12Kapacita baru: 20Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 30Kapacita kongresovových priestorov: 30

Facility equipment

disabled equipmentrestaurantenter dogbar daysmoking/non smoking areanon smoking areascaffegarden sittingparking place not guardedgourman
V našej reštaurácií podávame poctivú pizzu, cestoviny, rôzne dezerty, polievky a hotové jedlá. Jedlá pripravujeme z tých najkvalitnejších surovín. Nápojový lístok je bohato obsadený rôznymi alkoholickými a nealkoholickími nápojmi, ktoré vás isto očaria. Čapujeme sortiment piva Černá Hora 10%, 12% 14% a originál Kofolu.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedinternet
Možnosť ubytovania je v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. Každá izba je vybavená svojim sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, televízorom, satelitom a WIFI pripojením na internet.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolcrosscountry skiinghuntingtmushroomingfishingagrotouristics
Športové možnosti sú v blízkom okolí. Nádheru okolitej prírody si môžete vychutnať na pltiach a rafte. Obnovenie tradičnej dopravy umožňuje návštevníkom zoznámiť sa s neobyčajným množstvom kultúrnych, historických, prírodných a technických zaujímavostí, ktoré poskytuje sedem kilometrov splavovaného úseku. O zaujímavostiach oboznamujú vodcovia plavidla – pltníci v krojoch.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak francespeak polishspeak russian

Congressional options

organizing servicesinternet
V zariadení je možnosť konania rôznych druhov spoločenských akcií ako sú oslavy narodenín, svadby, bankety, firemné akcie, školenia.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Strečno
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny