Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Mountain hotel - Eva starstarstar***

Jozefkovo údolie , 900 21, Svätý Jur
 
Mountain hotel

Mountain hotel Eva is a newly built and located in a beautiful location. Offers a variety of sports attractions, cultural sites and a pleasant natural environment that allows recreation for families or individuals, corporate events, meetings, wedding receptions or other events.

Mountain hotel Eva is a newly built and located in a beautiful location. Offers a variety of sports attractions, cultural sites and a pleasant natural environment that allows recreation for families or individuals, corporate events, meetings, wedding receptions or other events.

Zobraziť viac

V pohode výkend v prírode, oddych a dobré jedlo. Dakujeme za všetko :)
Janči
95%
08.01.2015

Mountain hotel Eva contains

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daychild game roomnon smoking areasparking place not guarded
Spoločenská miestnosť je plne klimatizovaná, pokrytá Wi-Fi signálom. Má kapacitu 120 hostí. Nachádza sa tu aj menší tanečný parket a priestor pre aparatúru. Sála je multifunkčná a je využiteľná pre viacero možností. V sále sa nachádza bar, ktorý je otvorený na požiadanie prenajímateľa sály.

Facility room

Doprajte si dokonalý odpočinok, relax a pohodlie v našich útulných a plne vybavených izbách.

Ubytovanie na prvom poschodí:
5 dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prísteliek, 5 štvorlôžkových izieb (4 samostatné lôžka).
Ubytovanie na druhom poschodí:
desať dvojposteľových izieb s možnosťou dvoch prísteliek.
V podkroví sa nachádza 9 izieb: 8 izieb je so štyrmi samostatnými lôžkami, 1 izba je 5ložková.
Na tomto poschodí je spolu 37 lôžok bez možnosti prístelkov. K týmto izbám patrí spoločné sociálne zariadenie na chodbe.

V blízkosti hotela ponúkame ubytovanie v dvoch priľahlých chatkách so spoločenskou miestnosťou, ktoré uprednostňujú prevažne mladí hostia na rôzne oslavy alebo párty. Kapacita jednej chatky je 22 lôžok.

Sports facilities

volleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolmushroomingpoolfitnesstennissportschoolinthenaturesportchildcamps
Viacúčelové ihrisko (20m x22m) - je umiestnené hneď oproti hotelu, v jeho blízkosti sa nachádza malá terasa a lavičky. Povrch ihriska je z betónu, po obvode je kompletne zabezpečené plotom. K dispozícií sú basketbalové koše, volejbalová sieť, hokejové bránky, futbalové bránky. Tenisový kurt (23,77m x 8, 23m) plocha je antuka. Plážový volejbal (24m x 13) pieskové ihrisko, ktoré je upravované. Vonkajší bazén (40m x 20m) s upravovaným trávnikom. V letných mesiacoch je otvorený bufet, ktorý poskytuje ľahké občerstvenie. Ďalej sa tu nachádza tiahly svah, ktorý je v letných mesiacoch využívaný športovcami pre kondičné tréningy, a veľká trávnatá plocha, kde si môžete vyskúšať lukostreľbu, spoločenské hry, alebo si vychutnať jazdu na koni.
Pre deti a mládež poskytujeme rekreáciu už niekoľko rokov. Náš areál je ideálny pre pohybové a edukatívne aktivity. Možností je hneď niekoľko: využitie spoločenskej sály, vnútorného bazénu, ohniska, zapožičanie športového náradia, a samozrejme bezplatné používanie všetkých ihrísk v areáli hotela. V okolí Svätého Jura leží niekoľko historických pamiatok a zaujímavých miest, a preto vieme deťom zabezpečiť rôzne typy výletov. Hotel je situovaný mimo cestných komunikácií a bezpečie detí je pre nás prioritou.

Wellness options

sauna

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish

Congressional options

Okrem ubytovania v útulných izbách nám vybavenie nášho hotela a areálu vytvára priestor aj na poskytovanie iných služieb. Venujeme sa tiež kompletnému organizovaniu spoločenských podujatí, ako napríklad svadobné hostiny, oslavy jubileí, stužkové a podobne.
Našu pozornosť upriamujeme však aj na firmy. Či už plánujete stmeliť kolektív formou teambuildingu, organizujete firemný večierok alebo hľadáte priestory na školenie, ste na správnom mieste. Naša spoločenská miestnosť sa môže pýšiť kapacitou až 120 ľudí, takže o miesto sa báť nemusíte.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Mountain hotels, Accommodation Svätý Jur