Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA TITRIS starstarstar***

Tatranská Lomnica , 059 60, Tatranská Lomnica
 
Hotel

Hotel*** SOREA TITRIS is situated in a quiet area near the centre of Tatranska Lomnica, one of the largest known Tatra settlements and socio-cultural center of the High Tatras. Located near the Botanical Gardens with exposure of nature and the museum of Tatra National Park.

Hotel*** SOREA TITRIS is situated in a quiet area near the centre of Tatranska Lomnica, one of the largest known Tatra settlements and socio-cultural center of the High Tatras. Located near the Botanical Gardens with exposure of nature and the museum of Tatra National Park.

Zobraziť viac

Pekný hotel v peknom prostredí Ideálny pre rodinnú dovolenku
Ondrej
83%
06.10.2010

Hotel SOREA TITRIS contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 172Kapacita reštaurácie: 185Kapacita kaviarne: 50Kapacita kongresovových priestorov: 200Prístelky: 20

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantbar daybabychild game roomnon smoking areasgarden sittinggrillexchangeadvertising brochuresshop chemistparking place not guardedsauna
WiFi pripojenie v spoločenských priestoroch hotela. Bezplatné monitorované parkovisko je priamo pri hoteli. V hoteli nie je možný pobyt so psom. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby.
Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho i vzdialeného okolia.

V areáli Hotela SOREA TITRIS sa nachádza nové detské ihrisko TITRISLAND, ktoré pozostáva z hernej zostavy - Kremienok a Chocholúšik, Rainbow, jednopružinovej hojdačky - zajačik, preliezačiek Štaflík a Špagetka, baranidla, fotosteny TITRISLAND, náučných tabúľ tatranských zvieratiek.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedinternet
Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky (prístelku je potrebné objednať vopred) a rodinných izbách. Vybavené sú kúpeľňou, WC, telefónom, TV SAT, pripojením na internet. V apartmánoch je k dispozícii chladnička. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor – zdarma.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingvolleyballtourist pathscyclo pathsplaygroundbiliardcrosscountry skiingtennis
Spríjemnením pobytu je aj možnosť zahrať si basketbal, tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb.
Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.
V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky – Čučoriedky, sedačková lanovka do Lomnického sedla a kabínková lanovka na Skalnaté Pleso ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

Wellness options

massagebubble bathwhirlpoolsauna
AQUA Relax - vodný sa saunový svet: 36-metrový tobogan s vodným prúdom, zrýchľovací kanál, vodný hríb, rekreačný bazén s protiprúdom, vodné masážne trysky, vodné chrliče – masáž hornej časti chrbtice, perličkový kúpeľ – ležadlová masáž tela, klasické telové masáže, reflexná masáž chodidiel, rašelinový zábal, suchá sauna, bio sauna s bylinkami, parná sauna.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemstagefaxcloakroomlive musictranslatorcopyingorganizing servicessecretarial servicesprojection screeninternettelevisionmicrophonescreenflip chart
Hotel SOREA TITRIS je svojou polohou a vybavením ideálnym miestom pre konanie kongresov a školení. Priestory okolo hotela priam lákajú k tvorbe vonkajších teambuildingov.

Kongresová sála je vhodná pre konanie aj väčších školení. Pri školskom sedení sa do sály zmestí 120 osôb, pri „kino“ sedení až 200 osôb. Samozrejmosťou je kompletné technické vybavenie ako dataprojektor, ozvučenie, premietacie plátno, mikrofóny, flipchart s papierom a fixami.

Salónik TITRIS je určený pre menšie rokovania. Pri školskom sedení je vhodný pre maximálne 24 osôb, pri „kino“ sedení pre 40 osôb. Taktiež obsahuje technické vybavenie v podobe dataprojektoru, premietacieho plátna, mikrofónov, ozvučenia, flipchartu s papierom a fixami.

Hotel poskytuje komplexné zabezpečenie akcií od stravovania, rôznych variácií občerstvenia (káva s mliekom, čaj, minerálka, nealko, chlebíčky, zákusky, ovocie, sladké a slané pečivo, ...), až po bohatý sprievodný program zabezpečovaný v spolupráci s overenými a spoľahlivými externými agentúrami.

Neodmysliteľným miestom odpočinku je AQUA Relax centrum priamo v hoteli, kde je možnosť využitia rôznych vodných masážnych trysiek, sáun, zábalov a masáží.

Maximálna ubytovacia kapacita: 88 izieb, z toho 172 pevných lôžok a 30 prísteliek, t. j. spolu 202 osôb.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Tatranská Lomnica
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny