Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA URÁN starstarstar***

Tatranská Lomnica , 059 60, Tatranská Lomnica
 
Hotel

Hotel SOREA URAN is located in Tatranska Lomnica a known socio-cultural center of High Tatras. Tatranska Lomnica lies directly under the foot of Lomnicky peak, which is accessible by a cable car. The hotel offers accommodation in modern and comfortable suites, family rooms, single and double bedrooms with beds that are equipped with shower, toilet, telephone, TV with satellite programs and a balcony. Our hotel has wheelchair access and is equipped with 2 bedrooms for disabled guests. Hotel offers and accommodation with your pet for a fee.

Hotel SOREA URAN is located in Tatranska Lomnica a known socio-cultural center of High Tatras. Tatranska Lomnica lies directly under the foot of Lomnicky peak, which is accessible by a cable car. The hotel offers accommodation in modern and comfortable suites, family rooms, single and double bedrooms with beds that are equipped with shower, toilet, telephone, TV with satellite programs and a balcony. Our hotel has wheelchair access and is equipped with 2 bedrooms for disabled guests. Hotel offers and accommodation with your pet for a fee.

Zobraziť viac

Ubytovanie,strava,personál na výbornej úrovni.
Anton
93%
06.10.2010

Hotel SOREA URÁN contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 217Kapacita reštaurácie: 250Kapacita kaviarne: 80Prístelky: 65

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantfireplaceenter dogbar daygaragebabychild game roomcaffeexchangeshop chemistparking place not guarded
Raňajky a večere sú podávané v hotelovej reštaurácii formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje Lobby bar. V priestoroch hotela je možné organizovať semináre, firemné školenia a kongresy. Na požiadanie pri rezervácií zabezpečíme stravu formou rôznych diét.
Hotel štandardne poskytuje informačné a kancelárske služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri hoteli alebo hotelové garáže za poplatok. Pre deti je k dispozícii detská herňa. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok. Free WiFi zóna v celom hoteli.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedinternet
Hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, LCD TV so SAT programom a balkónom. Hotel má bezbariérový vstup a je vybavený 2 bezbariérovými izbami.

Sports facilities

skiingfootballtourist pathscyclo pathsplaygroundbiliardcrosscountry skiingskatingpooltable tennis
V blízkosti hotela sú tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolieskové korčuľovanie. Hotelový bazén prešiel kompletnou rekonštrukciou a otvorili sme nové Wellness URANIA, využiť môžete nerezový relaxačný bazén s ponukou vodných atrakcií. Pre cyklistov je k dispozícii bezplatná úschovňa bicyklov.
V letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, na výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.
V zime je v blízkosti hotela lyžiarom k dispozícii najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku. Zlyžujete 6,5 km dlhou zjazdovkou z výšky 2 196 m n. m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.). Stredisko zároveň ponúka zjazdovky Štart západ (1 998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1 063 m), Traverz (286 m), Buková hora (700 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso (1 237 m). Lyžiarom sú k dispozícii najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky, služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovní športových potrieb. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate. Pre hotelových hostí je k dispozícii bezplatná úschovňa zimných športových potrieb.

Wellness options

wrapsmassagesauna
Nový Wellness URANIA s najmodernejšou technológiou upravenej vody UV žiarením. Nerezový relaxačný bazén s ponukou vodných atrakcii (lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička a iné), dva detské bazény, prepojene nerezovou kĺzačkou s vodným ježkom, fínska sauna, parná sauna a rôzne druhy masáží a zábalov.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

Priestory hotela sú vhodné aj pre organizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, promócií či osláv pracovných a životných jubileí, ako aj seminárov alebo školení. Podľa vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Tatranská Lomnica
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny