Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA HUTNÍK II starstar**

Tatranské Matliare , 059 53, Tatranské Matliare
 
Hotel

The hotel is located in the beautiful and quiet Tatranské Matliare, at the foot of the Lomnica Peak (Lomnický štít), approximately 2 km from Tatranská Lomnica. In the surroundings you can find the Pramenište natural reserve. In the summer season, Tatranské Matliare is an ideal starting point for hiking tours into the eastern part of the High Tatras. The surrounding area offers trails suitable for mountain cycling. In the winter season, skiers can enjoy nearby ski resorts, the surroundings of the hotel are also suitable for cross-country skiing.

The hotel is located in the beautiful and quiet Tatranské Matliare, at the foot of the Lomnica Peak (Lomnický štít), approximately 2 km from Tatranská Lomnica. In the surroundings you can find the Pramenište natural reserve. In the summer season, Tatranské Matliare is an ideal starting point for hiking tours into the eastern part of the High Tatras. The surrounding area offers trails suitable for mountain cycling. In the winter season, skiers can enjoy nearby ski resorts, the surroundings of the hotel are also suitable for cross-country skiing.

Zobraziť viac

Boli sme velmi milo prekvapeny. Stravili sme krasny pobyt v Hutnik-u II. ** a cakal nas skvely servis, mily ludia a skvela atmosfera. Travili sme pobyt s dvoma detmi 8m/3r a vsetko krasne prichystane na izbe pristelka/postielka, cisto, personal usmiaty a vsetko vpohodicke. Velmi radi prideme... Velmi nas prekvapili, kedze toto sme od ** necakali ;). Super.
Peter
98%
18.08.2016

Hotel SOREA HUTNÍK II contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 228Kapacita reštaurácie: 150Kapacita kongresovových priestorov: 160Prístelky: 48

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daybabychild game roomnon smoking areasexchangesouvenirparking place not guarded
Gastronomické služby poskytuje hotelová reštaurácia s bohatou ponukou jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy sú servírované – ponuka výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu, večere sú servírované – výber z menu. Klienti ubytovaní v Hoteli ** SOREA HUTNÍK II. majú stravovanie v reštaurácii Hotela *** SOREA HUTNÍK I. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitív bar. Hotel disponuje aj priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.

Vaše deti určite očarí rozprávkové kráľovstvo detského kútika. V hoteli je možné ubytovanie so psom za poplatok.

Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, zmenárenské služby. Parkovisko pri hoteli je nestrážené a bez poplatku. Na recepcii hotela si môžete bezplatne vypožičať rôzne spoločenské hry, napríklad dámu, šachy, žolíkové alebo mariášové karty, detské karty a podobne.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bed
Izby v budove Hutník II nie sú rekonštruované. Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek sú štandartne vybavené a väčšina izieb má balkón. V hoteli je možné ubytovanie so psom za poplatok.

Sports facilities

skiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathsminigolfrentalplaygroundbowlingbiliardcrosscountry skiinggolfpoolfitnesstennistable tennis
Nový zrekonštruovaný bazén je pre vás pripravený! V hoteli je hosťom k dispozícii krytý plavecký bazén (15 x 6 m), BOWLING centrum, fitnescentrum, telocvičňa, stolný tenis, biliard, gulečník, minigolf, herňa pre deti, ihrisko.

V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Kotliny, Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. V neďalekej Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku, v blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese alebo Ždiari. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie. Priamo pri hoteli sa nachádza detský lyžiarsky vlek, svah s miernym sklonom poskytuje ideálne podmienky pre výučbu lyžovania. Vlek je v zime v prevádzke pri dostatočnom množstve prírodného snehu a hoteloví hostia môžu využívať vlek bez poplatku.

Wellness options

massagesauna
Hotel disponuje suchou saunou a ponúka aj možnosť pridania eukalyptových prísad počas saunovacieho procesu. Kvalifikovaní pracovníci nášho športovo-relaxačného centra vám radi poskytnú klasickú masáž. K dispozícii je aj hydromasážna vaňa.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemspecial lightingDVD plyerstagetranslatorcopyingorganizing servicessecretarial servicesprojection screeninternetvideo recordertelevisionmicrophonescreenflip chart
Školenia, kongresy, semináre:
k dispozícii sú 2 kongresové miestnosti s kapacitou pri „kino“ sedení do 180 osôb, 3 školiace miestnosti s kapacitou do 50 osôb, 2 salóniky s kapacitou do 16 osôb a do 20 osôb.

Základné technické vybavenie rokovacích priestorov:
štandardné osvetlenie a zatemnenie miestností, projekčné plátno, CD prehrávač, TV, projekčný stolík na prezentačnú techniku.

Platená technika a služby:
flipchart, spätný projektor – meotar, dataprojektor, profesionálne ozvučenie miestností, video, audiozáznam, internetové pripojenie, pódium, kancelárske služby, autodoprava.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Tatranské Matliare
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny