Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chata Trubárka

Kubrica , 911 01, Trenčín
 
Cottage
S CK Slniečkom sme boli aj na Duchonke, takže sme zvedavý aj na túto ich vynovenú chatu. Počas nášho pobytu v penzione Slniečko na Duchonke sme boli max. spokojní. Jedlo tam bolo výborné, chutilo ako domáce. Pracovníci milí. Bolo tam čisto. Takže sme zvedaví na toto nové prostredie a tešíme sa :)
Janči
98%
01.10.2019

Chata Trubárka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 110

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogchild game roomnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded

Facility room

social equipment in every roomshower common
Chata Trubárka ponúka ubytovanie pre 110 osôb v 35-tich izbách a apartmánoch. Keďže Chata Trubárka sa nachádza len 8 kilometrov od mesta Trenčín, dá sa využiť aj ako prímestský hotel a ubytovanie s množstvom atrakcií v príjemnom lesnom prostredí.

Sports facilities

footballtourist pathscyclo pathsrentalplaygroundcrosscountry skiinghuntingtmushroomingtennissportschoolinthenaturesportchildcamps
Chata Trubárka ponúka ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom na chvíle strávené s miestnymi prírodnými krásami. Lesy v okolí chaty ponúkajú príjemné prechádzky a dobre sa tu darí hubám a iným lesným plodom. Ak vás omrzí leňošenie na chate, máme pre vás niekoľko tipov na výlety v okolí. Okrem blízkych rybníkov a miestneho kostola v obci Kubrica sa vám ponúka aj širšie okolie so svojimi atrakciami.

Turistika a cyklotrasy v okolí Kubrice

Po turistickej značke sa môžete vydať na okolité vrchy ako je Brezina, Inovec alebo Ostrý vrch, z ktorých budete mať rozprávkový výhľad na okolie. Ak máte radi turistiku, nezabudnite si urobiť výlet na Považský Inovec, najvyšší vrch v okolí. Pre menej zdatných turistov je túra na Vršatské bradlá si môžete pozrieť aj zrúcaniny Vršatského hradu. Rozhľadne ako Malý Jelenec, na vrchole Považského Inovca alebo Dúbravka v Soblahove ponúkajú skvelý výhľad na panorámu Bielych Karpát a Strážovských vrchov.

Ak preferujete bicykel, určite by ste si nemali nechať ujsť cyklotrasy Vážska cyklomagistrála, Beskydsko-karpatská magistrála, Klepáč alebo Hrebeňom Považského Inovca. Množstvo cyklotrás nájdete najmä na západ od mesta Trenčín a Trenčianskych Teplíc.

Pokračovať môžete výletmi do Trenčína alebo Trenčianskych Teplíc, ktoré ponúkajú vynikajúce možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia. V Trenčíne a jeho okolí nájdete všetko, čo môže rozohriať vašu dušu a obohatiť vás o zážitky. V okolí mesta Trenčín nájdete hrady, rozhľadne, malebné turistické trasy, malé kostolíky, starý kláštor, gazdovstvá aj rybník. Neďaleko Trenčína sa nachádzajú vychýrené kúpele, v ktorých si môžete oddýchnuť a zrelaxovať.

Tradičné podujatia v Trenčíne

Najvýznamnejšou udalosťou v Trenčíne je obľúbený tradičný festival POHODA, ktorý sa koná začiatkom júla na trenčianskom letisku. Sezónu kultúrno-spoločenských podujatí v Trenčíne otvára Trenčiansky majáles, ktorý sa spája s tradičným stavaním mája a oslavami na Mierovom námestí. Počas letných mesiacov je nové Trenčianske námestie presýtené akciami počas každého víkendu! Leto v Trenčíne začína nočným podujatím pod otvoreným nebom Príbehy z Trenčína. Podujatie moderne a umelecky stvárňuje príbehy z histórie mesta. Každý piatok počas letných mesiacov v Trenčíne patrí hudobným piknikom, nedeľným popoludňajším koncertom a divadlu pre deti na námestí. Jeseň patrí folklórnemu festivalu Pri Trenčianskej bráne, ktorý je spojený s predstavením tradičných remesiel a s jarmokom.

Congressional options

Chata Trubárka ponúka pre firmy a spoločnosti možnosť využiť usporiadanie firemných večierkov, teambuildingov spojených s ubytovaním na chate. S kolegami si môžete zašportovať, oddýchnuť a načerpať novú inšpiráciu.

Ak máte záujem o priestor a ubytovanie na usporiadanie školenia, prezentácie či workshopu, pripravíme vám priestor s projektorom, flipchartom i s ozvučením. „Coffee“ break a menu na osvieženie počas prednášok a diskusií vám pripravíme podľa želania.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Trenčín
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.