Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Private accommodation - Apartmány PARK starstarstar***

Školská ulica 436/5, 039 01, Turčianske Teplice
 
Private accommodation
Na prvý pohľad čo si ja všímam je čistota a tá tu bola na 100 % aj v kúpelke. Je tu veľký hrací priestor pre deti a celkovo pre rodiny s deťmi je toto výborná voľba. Dávame 1 s hviezdičkou a v kútiku duše sa tešíme že sa skoro vrátime si sem oddýchnuť.
Daniela s rodinou
100%
26.05.2021

Private accommodation Apartmány PARK contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 10Prístelky: 8

Facility equipment

disabled equipmententer dogbabynon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guarded
Možnosť prípravy vlastnej stravy ponúka kuchynský kút s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s výparníkom. Oddýchnuť si môžete v obývacom priestore s pohodlnou rozkladacou pohovkou (prístelky v prípade potreby), obľúbené programy si pozriete v SMART- televízore so satelitným príjmom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom (alebo vaňou v Apartmáne LETO), fénom na vlasy a toaletou. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie.

Relaxovať môžete aj na záhrade s terasou a posedením a opekaním dobrôt na grile. Požičajte si u nás detské bicykle a spoznajte krásy mesta i okolia ako cyklista. Na každý apartmán pripadá jedno parkovacie miesto priamo na parkovisku pri objekte.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridgeinternet
Apartmán JAR a LETO sa nachádzajú na prízemí, disponujú vlastnou terasou s posedením a grilom a vlastným vchodom. Apartmány JESEŇ a ZIMA sú umiestnené v tichom podkroví, zdieľajú terasu na poschodí s príjemným posedením a grilom. Do vybavenia apartmánov patrí aj detská postieľka a detská jedálenská stolička. Apartmán LETO je bezbariérový.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalcrosscountry skiing
Navštívte Kúpele Turčianske Teplice, Spa & Aquapark Turčianske Teplice, Termálne kúpalisko Vieska aj Kúpalisko Drienok v Mošovciach.

Za históriou či turistikou sa vyberte spoznať Blatnický hrad, Harmaneckú jaskyňu aj Necpalské vodopády.

Zimné obdobie Vám v prípade dostatočnej snehovej nádielky umožní skvelú lyžovačku aj sánkovačku v Ski Valča, Ski Jasenská dolina, Ski TMG Remata, Ski Krahule, Ski Kľačno, atď..

The facility is spoken

speak germany
Not satisfied with this accommodation? Check others: Private accommodation, Accommodation Turčianske Teplice