Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión u Šeliho starstarstar***

Športová 43, 059 52, Veľká Lomnica
 
Boarding house

Our guest-house U Seliho is situated in a quiet part of the village with beautiful views of the entire panorama of High Tatras. It is suitable for people seeking peace and tranquillity. Is only 6 km from Tatranska Lomnica and is therefore suitable for people who love hiking, skiing and various other activities offered by a number of close by tourist centres and parks.

Our guest-house U Seliho is situated in a quiet part of the village with beautiful views of the entire panorama of High Tatras. It is suitable for people seeking peace and tranquillity. Is only 6 km from Tatranska Lomnica and is therefore suitable for people who love hiking, skiing and various other activities offered by a number of close by tourist centres and parks.

Zobraziť viac

vše bylo na naprostou jedničku. určitě se rádi vrátíme
marie
100%
13.08.2011

Penzión u Šeliho contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 27

Facility equipment

disabled equipmentrestaurantparking place guardedfireplaceenter dogbar daybabykrbnon smoking areasgarden sittinggrilladvertising brochures
V cene ubytovania sú aj raňajky, ktoré podávame v našom krásnom bare. V tesnej blízkosti penziónu sa nachádza niekoľko reštaurácii, kde sa môžete chutne a lacno naobedovať a navečerať. Počas podnikových akcii, alebo workshopov podávame podľa vopred dohodnutých podmienok obedy a večere, ktoré k nám dováža keteringová spoločnosť.

Často využívaná súčasť penziónu je altánok, ktorý je okrem posedenia vybavený aj krbom. Okrem iných bonusov je v cene ubytovania zahrnutá aj možnosť grilovania v tomto priestore. Klienti ho radi využívajú aj na spoločné posedenie čí už pri rôznych drinkoch, alebo spoločenských hrách. Vďaka elektrickému osvetleniu sa tu dá prijemne posedieť do neskorých nočných hodín.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedroom servicefridgeinternet

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballparaglidingtourist pathscyclo pathshorseback ridingminigolfrentalwatersportsplaygroundcrosscountry skiingskatinggolffitnesstennisski service
Našou prioritou je, aby sa u nás klienti cítili čo najlepšie a aby od nás odchádzali spokojní a s pocitom záujmu sa sem ešte vrátiť, čo s nám stáva stále častejšie. Využitie fitness spojeného s herňou je pre našich klientov bezplatné a možné v ľubovoľnom čase pri rešpektovaní nočného pokoja.

Penzión ma výbornú východiskovú polohu. V prípade vhodného počasia je blízko k centru Tatier, odkiaľ sa dajú podnikať krátke prechádzky do krásnej tatranskej prírody, ale aj veľmi náročné pešie a cyklistické túry a v zime lyžovačky. V susedstve sa nachádza golfové ihrisko Black Stork, ktoré uspokojí aj najnáročnejších priaznivcov golfu. Ak je počasie menej priaznivé, v okolí je množstvo historických a kultúrnych pamiatok, či prírodných atrakcií (jaskýň a podobne), ktoré sa dajú navštíviť. Milovníkov vody poteší možnosť návštevy Aquacity Poprad, alebo termálneho kúpaliska vo Vrbove.

Wellness options

sports massagereflexive massagearomatherapy massagewhirlpoolsauna
Pre telesné, ale aj duševné uvoľnenie slúži sauna a vírivka. Jej použitie na 2 hodiny (pre 1-4 osoby) je spoplatnené 20 eurami. Cena pokrýva iba spotrebu energie a preto slúži výlučne pre našich klientov.

The facility is spoken

speak englishspeak hungarianspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemDVD plyercopyingprojection screeninternetmicrophonescreen
K dispozícii máme priestory pre organizovanie školení, seminárov, workshopov, firemných teambuildingových aktivít.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Veľká Lomnica
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.