Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Murovaný dom Kosár

Kurtaserská 166/29, 932 01, Veľký Meder
 
Cottage

Brick house is suitable for families and group stays. Includes 5 rooms and is able to accommodate 16 people. The building includes a common kitchen, shower and toilet with wash basin. The kitchen is fully equipped.

Brick house is suitable for families and group stays. Includes 5 rooms and is able to accommodate 16 people. The building includes a common kitchen, shower and toilet with wash basin. The kitchen is fully equipped.

Zobraziť viac

Chodíme sem každé leto lebo je tu super.
Milan
95%
25.09.2014

Murovaný dom Kosár contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 17

Facility equipment

fireplaceenter dogsmoking/non smoking areachild game roomkrbparking place not guarded
Parkovanie zabezpečené vo dvore, ktoré je chránené kamerovým systémom. Vo dvore sa nachádza záhradný grill, altánok a ihrisko pre malé deti.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVfridgeinternet

Sports facilities

pooltermalpoolvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolwatersportsplaygroundtennistable tennis
Thermal Corvinus Veľký Meder sa nachádza na okraji mesta. Nájdete tu množstvo bazénov, 3 vonkajšie bazény (detský, plavecký, taliansky), 4 vnútorné a 2 polokryté s teplotou termálnej vody 26 – 37 °C, celkovo 5 tobogánov, vrátane 2 celoročných v krytej časti komplexu, ako aj volejbalové (nohejbalové) a futbalové ihrisko. V prípade záujemu zabezpečíme hosťom čipové náramky na vstup na kúpalisko.
Možnosti v okolí: motokárová dráha Gokart Speed Arena Dunajská Streda 20 km od Veľkého Medera, vyhliadkové plavby loďou v Gabčíkove.

Wellness options

massagesauna
Thermal Corvinus ponúka svojím návštevníkom masáže rôznych druhov, saunacentrum, jakuzzi, solárium.

The facility is spoken

speak czekspeak hungarian
Slovensky.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Veľký Meder
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov