Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Na Slnečnej stráni

Vyhne 363, 966 02, Vyhne
 
Boarding house

You will be accommodated in the newly built guest-house with beautiful views of the surrounding countryside. You can give your body the pleasure of a wide range of massages, we will give you an advice about right nutrition, create a relaxing program tailor-made for you.

You will be accommodated in the newly built guest-house with beautiful views of the surrounding countryside. You can give your body the pleasure of a wide range of massages, we will give you an advice about right nutrition, create a relaxing program tailor-made for you.

Zobraziť viac

Nádherne oklie, izby pekné, jedlo bolo úžasné
martin
72%
03.04.2011

Boarding house Na Slnečnej stráni contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 20Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 15Prístelky: 4

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daychild game roomkrbgarden sittinggrillparking place not guardedgourman
Na výber je niekoľko možností stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia alebo individuálne výberom z jedálneho lístka. Reštaurácia je vhodným miestom na usporiadavanie rôznych spoločenských akcií.

Facility room

social equipment in every roomradiokitchenTVextra bedroom serviceinternet
Hostia sa môžu ubytovať v 1, 2, 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV, satelitom, pripojením na internet. Pre náročnejších ponúkame izbu s vírivou vaňou a minibarom. Pre rodiny s deťmi – rodinnú izbu (2 x 2 lôžková izba), ktorá je vybavená rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou, kuchynským riadom.

Sports facilities

pooltermalpooltourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolcrosscountry skiingmushrooming
Ak by ste potrebovali k relaxu aj trošku pohybu, môžete vyskúšať jazdu na koni aj pre začiatočníkov, prípadne prechádzku na Kamenné more jedinečné v Strednej Európe alebo prechádzku do raja Vodného novovybudovaného aquaparku. Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

Wellness options

cosmeticsmassagereflexive massage
Svojmu telu môžete dopriať potešenie zo širokej ponuky masáží (medová, reflexná, ajurveda, antimigrénová, relaxačná), poskytneme Vám poradenstvo k zdravej výžive, vytvorime relaxačný program šitý pre Vás na mieru. Relaxačné pobyty so zameraním na uvoľnenie stresu a vnútorného napätia. Meranie energetických dráh v tele EAV prístrojom (zisťovanie kvality energetiky tela).

The facility is spoken

speak englishspeak polish

Congressional options

DVD plyerprojection screenscreenflip chart
Konferenčné možnosti pre 15 osôb. Možnosť vyuziť reštauráciu aj na konferencie pre 40 ľudí - vybavená školiacou technikou. Radi pre vás pripravíme svadby, rodinné oslavy, firemné školenia, detské párty, promócie a všetko podľa vašej chuti.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Vyhne
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny