Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chata Barborka starstar**

Vyšná Boca 73, 032 34, Vyšná Boca
 
Cottage

Guest-house Barborka** has benn open for you since 2000. Stylish accommodation in rustic furnished rooms with private bathroom and toilet will satisfy even the most demanding guests. Guest-house offers catering services in the dining room with fireplace for breakfast and dinner. Lunch is provided by our hotel Barbora**, which is juct 4 minute walk away.

Guest-house Barborka** has benn open for you since 2000. Stylish accommodation in rustic furnished rooms with private bathroom and toilet will satisfy even the most demanding guests. Guest-house offers catering services in the dining room with fireplace for breakfast and dinner. Lunch is provided by our hotel Barbora**, which is juct 4 minute walk away.

Zobraziť viac

príjemné ubytovanie, posedenie na teraske, dobre situovane v centre obce s krasnym vyhladom na okolite lesy
Barbora
93%
21.06.2011

Chata Barborka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 20Prístelky: 4

Facility equipment

enter dogkrbnon smoking areasgarden sittingparking place not guarded
Chata Barborka ponúka štýlové ubytovanie pre individuálnych návštevníkov, ale aj pre menšie skupiny osôb. Originálne zariadené interiéry dýchajú nezabudnuteľnou atmosférou domácej pohody a komfortu. Chata Barborka je stvorená pre návštevníkov uprednostňujúcich pokoj, súkromie a intimitu pred ruchom veľkých hotelov. Stravovanie zabezpečuje hotel Barbora.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedinternet
Kapacitu chaty tvorí 20 pevných lôžok a 4 prístelky v zložení: 6 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou, 2 x jednolôžková izba s možnosťou prístelky, 2 x trojlôžková izba s možnosťou prístelky.

Sports facilities

skiingtourist pathscyclo pathscrosscountry skiingmushrooming
Ski centrum Bačova roveň*** je situované v bezprostrednej blízkosti Hotela**Barbora. V Ski centre návštevníci nájdu 3 vleky: Tatrapoma H a S a Doppelmayer s celkovou prepravnou kapacitou 1800 osôb za hodinu. Lyžiarske trate sú denne upravované a podľa potreby umelo dosnežované zasnežovacím systémom. Každý piatok a sobotu, resp. v prípade záujmu aj v iné dni Ski centrum prevádzkuje nočné lyžovanie na hlavnej zjazdovke. Pre spríjemnenie lyžovačky je k dispozícii Ski bufet priamo na svahu s rýchlym občerstvením a ponukou teplých i studených nápojov. Na recepcii hotela si môžu návštevníci objednať inštruktora lyžovania aj lyžiarsku výstroj. Stredisko má zabezpečenú zdravotnú službu.

Wellness options

massagereflexive massagewhirlpoolsauna
Wellness služby sú poskytované v Hoteli*** Barbora.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish

Congressional options

sound systemDVD plyerorganizing servicescomputerprojection screeninternetmicrophonescreenflip chart
Kongresové služby sú poskytované v Hoteli*** Barbora.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Vyšná Boca
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov