Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel Barbora starstarstar***

Vyšná Boca 73, 032 34, Vyšná Boca
 
Hotel

Hotel*** Barbora Vysna Boca thanks to a convenient location in the picturesque surroundings of Low Tatras and the quality of services has become a popular place for holidaymakers. The attractiveness of the business centre is compounded by the possibility of trips to the region in winter, rich and skiing. Visitors can anjoy year-round open restaurant, pizza bar, sports and relaxation centre. Hotel Barbora offers accommodation in modern double bedrooms, family rooms and 3 apartments. Total capacity of 87 beds and 30 extra beds.

Hotel*** Barbora Vysna Boca thanks to a convenient location in the picturesque surroundings of Low Tatras and the quality of services has become a popular place for holidaymakers. The attractiveness of the business centre is compounded by the possibility of trips to the region in winter, rich and skiing. Visitors can anjoy year-round open restaurant, pizza bar, sports and relaxation centre. Hotel Barbora offers accommodation in modern double bedrooms, family rooms and 3 apartments. Total capacity of 87 beds and 30 extra beds.

Zobraziť viac

hotel sa nachádz apriamo pri lyžiarskom svahu, celkom fajn welness
iveta
68%
19.03.2013

Hotel Barbora contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 81Kapacita baru: 85Kapacita kongresovových priestorov: 60Prístelky: 27

Facility equipment

depositrestaurantfireplaceenter dogbar daybabynon smoking areasgarden sittingsouvenirshop chemistparking place not guardedgourman
Hotelová reštaurácia ponúka stravovanie formou penzie alebo a´la carte. Raňajky sú podávané formou bufetového stola pri počte nad 5 osôb. Pri nižšom počte si klienti vyberajú z jedálneho lístka. Jedálny lístok ponúka široký výber jedál – od tradičnej kuchyne starých materí, cez špeciality šéfkuchára, jedlá z rýb a vegetariánske pokrmy. Samozrejmosťou je akceptovanie dietetických požiadaviek našich klientov.

Moderný denný bar s kapacitou 85 miest ponúka široký výber teplých i studených nápojov. Priaznivci vína ocenia ponuku našej vínnej karty. Pizzu z našej kuchyne si pochvaľujú hostia i návštevníci z bližšieho aj vzdialeného okolia.

V dennom bare s pizzériou môžete ochutnať niekoľko druhov chutných pizz, ktoré si našli svojich priaznivcov v blízkom, aj vzdialenejšom okolí. Ponúkame aj široký výber vín, kvalitných alkoholických a nealkoholických nápojov.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedinternet
Dvojlôžkové izby sú vybavené samostatnými sociálnym zariadením (WC a sprchový kút). Na výber sú izby s manželskou posteľou alebo s oddelenými posteľami a s možnosťou prístelky. Prístelka je plnohodnotné lôžko.
Rodinná izba typu 2+3 je zložená z dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby so spoločným vchodom, chodbičkou a sociálnym zariadením (WC a sprchový kút). Na každú z izieb je možné pridať prístelku.
Rodinná izba typu 2+2 je zložená z dvojlôžkovej izby s manželskou posteľou a dvojlôžkovej izby s možnosťou prístelky. Izby majú spoločný vchod, chodbičku a sociálne zariadenie (WC a vaňa). Izba má samostatnú terasu.
Apartmán lux je dvojlôžkový, zložený zo spálne a obývacej miestnosti, v ktorej je malý kuchynský kútik s mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Sociálne zariadenie je vybavené perličkovou vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC.
Apartmán malý je trojlôžkový. V spálni sa nachádza manželská posteľ a ďalšie samostatné lôžko. V obývacej miestnosti je umiestnená chladnička. Sociálne zariadenie je vybavené sprchovým kútom a samostatným WC.
Apartmán veľký je zložený z dvoch dvojlôžkových spální, obývacej miestnosti a dvoch samostatných sociálnych zariadení (sprchový kút a WC).

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolbowlingbiliardcrosscountry skiinghuntingtmushroominggolftennistable tennisski servicesportschoolinthenaturesportchildcamps
Ski centrum Bačova roveň*** je situované v bezprostrednej blízkosti Hotela**Barbora. V Ski centre návštevníci nájdu 3 vleky: Tatrapoma H a S a Doppelmayer s celkovou prepravnou kapacitou 1800 osôb za hodinu. Lyžiarske trate sú denne upravované a podľa potreby umelo dosnežované zasnežovacím systémom. Každý piatok a sobotu, resp. v prípade záujmu aj v iné dni Ski centrum prevádzkuje nočné lyžovanie na hlavnej zjazdovke. Pre spríjemnenie lyžovačky je k dispozícii Ski bufet priamo na svahu s rýchlym občerstvením a ponukou teplých i studených nápojov. Na recepcii hotela si môžu návštevníci objednať inštruktora lyžovania aj lyžiarsku výstroj. Stredisko má zabezpečenú zdravotnú službu.

V bližšom aj vzdialenejšom okolí hotela je niekoľko turisticky zaujímavých miest, ktoré je hodnotné navštíviť. Samotný hotel tiež ponúka príležitosti na zmysluplné využitie voľného času.

Wellness options

massagereflexive massagewhirlpoolsauna
Po celodennom lyžovaní alebo náročnej turistickej vychádzke padne vhod osviežiť sa a zregenerovať unavené svaly v balneologickej časti hotela. Zavŕšením príjemnej kúry v saune môže byť masáž od kvalifikovaného maséra. Oddýchnite si vo Wellness centre a využite ponuku masáží, ktoré vám zaručia blahodárny relax. Zregenerujte sa v našom relax centre. Vodoliečba je vhodná pri bolestiach chrbtice a svalov, ako aj na celkovú regeneráciu organizmu.

The facility is spoken

speak englishspeak polish

Congressional options

sound systemorganizing servicescomputerprojection screeninternettelevisionmicrophonescreenflip chart
Kongresová miestnosť s kapacitou 40 – 60 miest, (podľa typu sedenia), je vybavená počítačom, dataprojektorom, zabudovaným ozvučením, bezšnúrovým mikrofónom, premietacím plátnom, flipchartom a pripojením na internet cez WiFi alebo kábel. V prípade vyššieho počtu účastníkov upravíme na tieto účely priestory reštaurácie. Pri požiadavke rozdeliť účastníkov školenia na viac skupín, zabezpečíme ďalšie školiace priestory s kapacitou od 10 do 35 miest. Pre firemné podujatia a semináre ponúkame zvýhodnený balíček služieb s prenájmom priestorov a zariadenia zdarma. Kongresová miestnosť je vhodná aj na organizovanie rodinných osláv alebo na premietanie pre deti.

U nás v hoteli môžete stráviť svoj svadobný deň. Priestory reštaurácie vieme flexibilne prispôsobiť Vašim požiadavkám. Ponúkame Vám individuálny prístup, vynikajúcu kuchyňu, príjemné prostredie, ochotný personál a profesionalitu. Prežite Váš svadobný deň s nami v prekrásnej prírode Nízkych Tatier. Viac informácií Vám poskytneme pri osobnom stretnutí.

Radi Vám zorganizujeme oslavu akéhokoľvek druhu.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Vyšná Boca
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny