Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Júlia starstarstar***

Vyšné Ružbachy 11, 065 02, Vyšné Ružbachy
 
Cottage

Lodge house is located in a quiet area near the thermal spa Vysne Ruzbachy. It offers comfortable accommodation with possibility to grill outside in gazebo, during bad weather in a bar (basement of our cottage). In winter interior of the cottage is heated using hot air redistribution from central fireplace.

Lodge house is located in a quiet area near the thermal spa Vysne Ruzbachy. It offers comfortable accommodation with possibility to grill outside in gazebo, during bad weather in a bar (basement of our cottage). In winter interior of the cottage is heated using hot air redistribution from central fireplace.

Zobraziť viac

Super chata v peknom prostredi. Ustretove jednanie, dobre vybavenie. Prideme znovu, sme dohodnuty a tesime sa.
Juro
97%
25.02.2013

Cottage Júlia contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 20

Facility equipment

fireplacebar daykrbgrillparking place not guardedsauna
Chata má celkovú kapacitu 20 lôžok. Izby sú rozmiestnené na prvom poschodí. V troch z týchto 4 izieb sa nachádza umývadlo. K dispozícii sú dve kúpelne s tromi sprchami. Na prízemí chaty sa nachádza plne zariadená kuchyňa so sporákom a mikrovlnnou rúrou, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. V suteréne objektu je bar a sauna. Na každom poschodí je toaleta. Chata je v zime vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi do všetkých izieb. V areáli chaty je hosťom k dispozícii altánok s grilom a ohniskom.

Facility room

kitchenTVshower commonfridge

Sports facilities

pooltermalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingminigolfrentalnatural poolcrosscountry skiinghuntingtmushroomingski servicefishing
Chata Júlia sa nachádza neďaleko areálu kúpeľov Vyšné Ružbachy (cca 1000m), ktoré poskytujú svoje služby aj ambulantne a ponúkajú v letnej sezóne unikátne termálne kúpalisko a možnosť jazdenia na koni. Počas zimnej sezóny je k dispozicii krytý bazén Isabela s vírivkami s celoročnou prevádzkou.

Vo Vyšných Ružbachoch púta pozornosť dobre vybavené lyžiarské stredisko (Ski park) s kvalitne upravenými a udržiavanými zjazdovkami v dĺžke asi 4000 m (turistické, rekreačné, tréningové, detské, či rodinné), s možnosťou denného aj nočného lyžovania, s rýchlymi vlekmi a snežnými delami. Stredisko býva aj miestom majstrovstiev mládežníckych kategórií zjazdárov. Tradičný koniec sezóny s muzikou, súťažami a atrakciami pre deti i dospelých patrí k zážitkom, na ktoré sa určite nezabúda.

The facility is spoken

speak polish
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Vyšné Ružbachy
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov