Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión Encián

Tatranská Lomnica 32, 062 01, Vysoké Tatry
 
Boarding house

Guest house Encián, located in the hearth of Tatranská Lomnica, is an ideal holiday place for all those looking for an experience of a warm family atmosfere. Its comfortable and cosy furnished rooms offer a panoramic view of nearby peaks, which will surely meet your expectation.To disposition of the guests we have a restaurant with a fireplace.

Guest house Encián, located in the hearth of Tatranská Lomnica, is an ideal holiday place for all those looking for an experience of a warm family atmosfere. Its comfortable and cosy furnished rooms offer a panoramic view of nearby peaks, which will surely meet your expectation.To disposition of the guests we have a restaurant with a fireplace.

Zobraziť viac

Ďakujeme za prijemný predlžený víkend vo vašom penzióne. Boli sme spokojní ako s izbou aj ústretovým personálom. Plus výborné večere,. Prídeme v lete na turistiku.
Ferino
97%
27.03.2017

Penzión Encián contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 44Kapacita reštaurácie: 47Kapacita salóniku: 12Prístelky: 10

Facility equipment

restaurantsmoking/non smoking areachild game roomkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guardedsauna
Reštaurácia v Penzióne Encián má celoročnú prevádzku. Kapacita reštaurácie, ktorá je rozdelená na dve časti je 47 miest.
V Penzióne Encián máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie či už v reštaurácii, spoločenskej miestnosti a samozrejme na izbách.
Počas letných mesiacov je otvorená letná terasa. Kapacita letnej terasy je 18 miest. Aj raňajky si môžu hostia vychutnať vonku.
Detské ihrisko sa nachádza priamo v areáli Penziónu Encián a je súčasťou letnej terasy. Deti si môžu užiť šmýkalku, hodačku či detský domček.
Počas pobytu v Penzióne Encián máte k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri objekte.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedminibarfridgeinternet
Penzión Encián ponúka ubytovanie v štandardných dvojlôžkových izbách alebo v rodinných štúdiách. Izby sa v penzióne nachádzajú na prízemí, prvom a druhom poschodí, niektoré z nich majú samostatný balkón. Každá dvojlôžková izba má manželskú posteľ s možnosťou oddelených lôžok, nočné stolíky, kreslo so stolíkom, televízor, úložný priestor, minibar, bezplatné Wi-fi pripojenie, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, umývadlo, sušič vlasov). Penzión ponúka aj prenosnú detskú postieľku. Rodinné štúdia sú dve samostatné izby so spoločným sociálnym zariadením, kde v jednej z izieb je manželská posteľ a v druhej sú postele oddelené.

Sports facilities

termalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathsplaygroundcrosscountry skiingskatingfitnesstennisski service
Z hľadiska polohy je Tatranská Lomnica výborne umiestnená v srdci Vysokých Tatier. Od polovice júna do polovice novembra sú prístupné turistické chodníky, ktorými sa dá vystúpiť napríklad na Rysy, Kriváň, Veľká Svišťovka, Lomnický štít, plesá... Z Tatranskej Lomnice môžete vystúpiť lanovkou priamo na Skalnaté pleso (v budúcnosti sa plánuje rozšírenie lanových drách v tomto území). Priame turistické chodníky vedú z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso, Vodopády studeného potoka, do Matliarov. Príjemným spestrením pre nenáročných turistov môže byť aj vychádzka do Tatranskej Lesnej alebo až do Starého Smokovca lesnou cestou.

Wellness options

whirlpoolsauna
V penzióne je hosťom k dispozícii malé privátne wellness, kde si môžu hostia zrelaxovat po náročnej túre či lyžovačke.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Vysoké Tatry
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny